Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Mięciutki, cieplutki Serdelek do kochania
2023-09-09 
Mówię do niego "Serdelku", bo jest mięciutką i cieplutką przytulanką jak żywy pluszaczek. Na pewno polubi też inne imię i będzie szczęśliwy, mając swojego opiekuna i własny domek. Ma ok. 2-3 lat. Nie jest dużym kocurem, raczej okrąglutkim i mięciutkim, stworzonym do pieszczot i noszenia na rękach. Pieszczoty uwielbia, wszystkie i zawsze. Cudowny, miziasty, rozmruczany przytulak. Uwielbia też wylegiwać się na podusiach. O jedzeniu nawet nie mówimy, bo wiadomo, że pełna miseczka to pełnia szczęścia.
Kocurek ma łagodne, spokojne usposobienie, jest śmiały, nie boi się niczego, nawet odkurzacz mu nie straszny. Nowy dom doceni od pierwszej chwili, na pewno szybko się w nim odnajdzie. Będzie szczęśliwy jako rozpieszczany czworonożny jedynak. Nie boi się, ale też nie szuka przyjaźni z psami i kotami. Towarzystwo kochającego opiekuna na wyłączność to kocie marzenie w domku tymczasowym.
Serdelek przeszedł już pełna obsługę weterynaryjną, odrobaczenie, szczepienie, kastrację i testy FeLV/FIV. Jest zdrowy i rozgląda się za prawdziwym domem.
Szuka domu w bloku, bez wypuszczania. Wskazane zabezpieczenie balkonu/okien. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Wykluczone domy z ogrodem.
Kocurek jest w małej miejscowości, ale zapewnię transport do Krakowa, Katowic, Warszawy.
Proszę o kontakt telefoniczny w sprawie adopcji, tel. 698 427 893.


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Kraków
 Wojewodztwo:  malopolskie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy