Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Korek - dej mi natentychmiast DOM!
2023-09-17 
Koruś pragnie domu! Gra niby niedostępnego ale kocha głaskanie, tulenie i trzymanie na rękach. Pięknie wtedy mruczy. Sam nie przyjdzie ale nie ucieka gdy się go tuli. Do nachalności przytulaka mu jednak daleko. Ma silny charakter.

Korek to kot "pochmurny". Takie wrażenie robi gdy siedzi i się przygląda okolicy. To przez oczy "mrocznego amanta".
Korek to kot "kuchenny". Nie odpuści żadnego kąska leżącego luzem. Każdy gar skontroluje. Jest łakomczuchem ale nie żebrze o ludzkie jedzenie. Talerzy nie atakuje ;)
Lubi bawić się i ganiać. Dogaduje się z kotami ale nie koniecznie ich potrzebuje. Nie boi się żadnego.

Nie jest dużym kotem. Czarnym, gładkim, bardzo bystrym. Nie niszczy, nie szaleje. Spokojnie może być jedynakiem byleby nie siedział godzinami wielkimi sam.

Urodził się w marcu 2022 roku. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony. Testy Felv/FIV ma ujemne. Jest posiadaczem książeczki zdrowia. Umie korzystać z kuwetki i drapaczka.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl
Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy