Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Grzeczny, delikatny pieszczoch 7 mies. po kastracji
2023-03-17 
Przesłodki pieszczoch Froduś szuka kochającego domu marzącego o kocim ideale. Froduś jest młodziutkim, niedużym, szczupłym kocurkiem w jedwabnym futerku. Nowy opiekun będzie prawdziwym szczęściarzem, bo kociak jest przekochany. Froduś uwielbia pieszczoty, głaskanie, przytulanie. Mruczy przy tym słodko z wdzięczności. Bliskość człowieka jest dla niego najważniejsza. Chętnie bawi się z opiekunką wędką lub laserkiem, a potem biegnie się przytulić.
Jest wyjątkowo grzecznym kotkiem na swój młodziutki wiek. Jest spokojny, niekłopotliwy, nie niszczy, niczego nie zrzuca. Lubi kocie zabawki.
Urodzony na początku maja domowy kotek jako maluszek był porzucony przy lesie i przygarnięty przez tymczasową opiekunkę. Ma dużo zabawek i dobre jedzonko, marzy tylko o prawdziwym domu z kochającymi opiekunami. Nie był nigdy dziki, jest oswojonym kotkiem, łagodnym, delikatnym, spragnionym bliskości człowieka.
Kotek jest już odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Ma ujemne testy FeLV/FIV. Jest zdrowy, ma piękną, lśniącą sierść. Wzorowo korzysta z kuwety. Używa drapaczka.
Najchętniej wcina mięso i mokre karmy.
Pozwala opiekunce bez protestów na obcięcie pazurków, a szczotkowanie wprost uwielbia. W lecznicy przy zabiegach jest bardzo grzeczny i bezproblemowy.
Kotek szuka bezpiecznego domu w bloku, bez wypuszczania. Przed adopcją niezbędne jest zabezpieczenie siatką lub moskitierą balkonu/okna. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Kot przebywa u tymczasowej opiekunki w małej miejscowości, ale zapewnię dowiezienie do Krakowa lub Warszawy.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpisuję na sms-y. Tel. 696 267 125.


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kocur
 Miasto:  Kraków
 Wojewodztwo:  malopolskie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy