Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Wesoły, delikatny pieszczoch po kastracji 1 rok
2024-02-11 
Przesłodki pieszczoch Froduś szuka kochającego domu marzącego o kocim ideale. Froduś jest młodym rocznym kocurkiem w jedwabnym futerku. Nowy opiekun będzie prawdziwym szczęściarzem, bo kociak jest przekochany. Froduś uwielbia pieszczoty, głaskanie, przytulanie. Mruczy przy tym słodko z wdzięczności. Bliskość człowieka jest dla niego najważniejsza. Chętnie bawi się z opiekunką wędką lub laserkiem, a potem biegnie się przytulić.Odnajdzie się w domu z dziećmi.
Jest łagodny, niekłopotliwy, nie niszczy mebli. Lubi kocie zabawki.
Urodzony w maju 2022 domowy kotek jako maluszek był porzucony przy lesie i przygarnięty przez tymczasową opiekunkę. Ma dużo zabawek i dobre jedzonko, marzy tylko o prawdziwym domu z kochającymi opiekunami. Nie był nigdy dziki, jest oswojonym kotkiem, łagodnym, delikatnym, spragnionym bliskości człowieka.
Kotek jest już odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Ma ujemne testy FeLV/FIV. Jest zdrowy, ma piękną, lśniącą sierść. Wzorowo korzysta z kuwety. Używa drapaczka.
Pozwala opiekunce bez protestów na obcięcie pazurków, a szczotkowanie wprost uwielbia. W lecznicy przy zabiegach jest bardzo grzeczny i bezproblemowy.
Kotek szuka bezpiecznego domu w bloku, bez wypuszczania. Przed adopcją niezbędne jest zabezpieczenie siatką lub moskitierą balkonu/okna. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Kot przebywa u tymczasowej opiekunki w małej miejscowości, ale zapewnię dowiezienie do Krakowa lub Warszawy.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpisuję na sms-y. Tel. 696 267 125.


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy