Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Słodki elegancik Adaś 7 mies. po obsłudze wet.
2023-09-09 
Adaś to przesłodki pieszczoch, który u tymczasowej opiekunki czeka na własny dom. Urodzony na początku maja, ma ok. 7 mies. Jest kotkiem o szczupłej sylwetce, waży ok. 3 kg. Jest już odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Ma ujemne testy na wirusy FeLV/FIV. Korzysta z kuwety. Używa drapaczka.
Adaś to słodka przylepka człowieka. Uwielbia pieszczoty, śpi przytulony do opiekunki. Jest ufny i łagodny. Śmiały, niestrachliwy, powinien łatwo zaaklimatyzować się w nowym domu. Jest żywy, skory do zabawy i rozkoszny jak kotek w tym wieku. Ma towarzystwo kotów, ale bardziej ceni bliskość człowieka i będzie zadowolony również jako rozpieszczany jedynak. W domu tymczasowym ma dobry kontakt z Miszą, 2-letnim rudzielcem, który również czeka na adopcję. Misza to kocia niania, bardzo opiekuńczy, spokojny kocurek matkujący innym kotom. Kocurki mogą być wydane osobno lub razem do wspólnego domu.
Koty szukają domu w bloku, bez wypuszczania. Przed adopcją niezbędne zabezpieczenie balkonu/okna. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Koty przebywają w małym mieście, ale zapewnię dowiezienie do Warszawy lub Krakowa.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpisuję na sms-y. Tel. 696 267 125.


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy