Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Strasznie ;) dziwna para- Teosiek i Fibaczek !
2023-09-17 
A co mi szkodzi spróbować. Może ktoś da DOM nietypowej parze kocisków. Których los splótł się w którymś momencie.

Teodorek- urodzony w 2012 roku.
Fibuś- urodzony w 2021 roku.
Teoś to kawał przystojniaka o pięknym rudo-białym kolorze. Odważny i przebojowy.
Fibaczek to drobniusi kocik w "zwykłym" czarnym futerku. Bardzo niepewny i lękliwy.

Połączyło ich zawirowanie życiowe.
Tesiek stracił swój dom po 8 latach z powodu choroby opiekunki. Trudno mu się było odnaleźć w nowej rzeczywistości. Prychał i buczał na kocich towarzyszy aż przyszedł On! Fibaczek! Zagubiony dzieciak odłowiony na kortach. Jemu też trudno się było odnaleźć. Mimo młodego wieku miał i ma w sobie wiele lęków.
Spotkali. Starszy kot okazał wiele serca dzieciakowi. Ma wiele cierpliwości do niego. Tuli się i pozwala się tulić. Wylizuje dzieciaka. Mały szuka towarzystwa wielkiego wujka i bardzo się do niego wdzięczy. Obaj są szczęśliwi mając siebie. Jedzą obok siebie. Śpią razem. Gdy Fibuś widzi Teosia jego krok robi się taneczny.
Teosiek lubi ludzi. Mruczy pięknie. Lubi zaglądać w gary. Ma nieposkromiony apetyt. Zawsze jeat pierwszy na posiłkach. Włącza wtedy funkcję "zmywanie" bo jego miski aż błyszczą.
Fibuś trzyma się na dystans . Choć lubi przyjść by dostać buziaka w czółko. Ma bardzo mądre oczyska. Jest gadułą i jojczy smutno by zwrócić na siebie uwagę. Wtedy nawet chwilkę na rękach posiedzi.

Obaj są wykastrowani, zaszczepieni, odrobaczeni - mają ks. zdrowia. Korzystają z kuwetki i drapaczka.

Adopcja kota jest za darmo. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy