Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Biało-rudy Teoś.
2023-11-15 
Jak widać na załączonych fotkach Teosiek jest wyjątkowo puszystym inaczej kotem. Słusznych kilogramów sylwetka daje wiele możliwości. Jest co głaskać. Jest co karmić. Jest komu miejsca ustąpić w wyrku czy na fotelu. Jest też wielki mruk co z wielkich płuc się wydobywa. I głos też jest słuszny. Szczególnie przy oczekiwaniu na zapodanie kateringu.

Jaki jest śliczny, na fotach widać. Biało biały i wiewiórkowo rudy. O solidnych łapach, konkretnym kałdunku i wielkim łbie. Czyli ponad 6 kilosów konkretów do kochania.

Teoś wielkim pieszczochem nie jest. Ale lubi się tulić, włazić w pościele by zasnąć przytulonym, rozkłada się na kocykach i meblach. Podłogę omija bo on miękko lubny jest. Jest też lubno żerny. Zje wszystko! A Teoś kocha jeść! Gdy za wolno się szykuje posiłek, gromkim głosem popędza marudera. Inni muszą swych mich pilnować gdyż Teoś zasadza się na nie. Na gary też trzeba mieć baczenie bo chętnie Teosiek skontroluje ich zawartość.

Teoś jest ludziolubny i ich towarzystwo człeka jest dla niego ważne. Koty do życia nie są mu potrzebne. Wolałby być jedynakiem. Choć Teodorek okazał się być doskonałym wujkiem dla młodych kociastych. Ma dla nich wiele czułości i cierpliwości.

Doskonale się dogaduje z ludźmi i ich towarzystwo preferuje. Będzie miłym i ciepłym "dodatkiem" dla każdego domownika. Jest grzecznym, nie rozrabiającym kotem. Wyrósł już ze szczeniackich wybryków i ma przed sobą dostojną przyszłość.


Teoś urodził się w 2012 roku. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony - ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwetki i drapaczka.


Adopcja kota jest za darmo. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kilkuletni
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy