Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Urokliwa Sonnusia- tylko mnie kochaj!
2024-02-25 
Sonnusia urodziła się w okolicach styczna 2020 roku. Jest wyjątkowo urokliwą koteczką. Niezbyt dużą, zgrabną o malutkiej główce z zadartym noskiem. Ozdobiony on jest zalotną plamką. Mimo "pospolitego" biało-burego futerka jest ślicznie poprzeplatana kolorami. Oczy amantki z niemego filmu są bystre. Nie wiemy co jej się przytrafiło ale musiała mieć amputowaną lewą przednią łapinkę. Czy to jej przeszkadza? Ależ skąd! Doskonale sobie radzi bez niej. Drapaczki, parapety, biegi za myszkami czy toczenie kuleczek... nie sprawiają jej kłopotu. Jest spokojną koteczką co nie drapie i nie niszczy. Uwielbia wątróbkę. Zawsze grzecznie czeka na swą miseczkę. Czasem tylko delikatnym ćwierkaniem przypominając o sobie. Nie interesuje się talerzami innych kociambrów. Z kotami dobrze żyje ale nie są jej niezbędni do towarzystwa. Jako jedynaczka będzie zadowolona.

Sonny nie jest nakolankowcem i łóżkowcem. Nie przepada też za braniem na ręce. Jest delikatnym nieśmiałkiem. Ale kocha bliskość ludzi. Zawsze jest obok. Uczestniczy w życiu rodziny. Czaruje i wdzięczy się. Uwielbia głaskanie, wywalanie brzuszka, całuski i ocieranie się noskami. Sama się prosi o dotyk. Pięknie mruczy i śmiesznie wypina kuperek do wyczochrania. Zagaduje śmiesznie grucholąc. Reaguje na swe imię.

Sonnusia potrzebuje domu ,który oferuje jej czas i cierpliwość na zadomowienie się. Na okazanie zaufania.
Kotkeczka jest wykastrowana, zaszczepiona i odrobaczona. Ma ks.zdrowia. Testy FeLV/FIV są ujemne. Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Nie niszczy mebli.

Adopcja kota jest darmowa. Wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o zgodę na wizyty przed adopcyjne. Kot będzie wydany do domu nie wychodzącego. Z zabezpieczonymi oknami i balkonem (jeśli jest). Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-emi nie będą prowadzone. Kontakt ws. adopcji: Aśka (proszę dzwonić po 17!) 697-541-709 ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy