Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Mordziasty Teoś - na jedynaka idealny!
2022-11-30 
Tak, tak mordziastym nazwać można Teosia. Ma pyszczydło okrągłe jak księżyc, prawie całkowity brak karczycha, krótkie łapy a całości dopełnia duży kałdunek, brzucholem zwany. Słuszna waga 6,5 kilosów zobowiązuje do gabarytów. Teoś ma oczy jak dwa księżyce wiecznie szeroko otwarte i bystre. Jego futerko to piękne rudości z bielą się przeplatające. No, pPrzystojniak!
Teoś nie jest wielkim pieszczochem. Choć lubi tulić się, siedzieć na kolanach, włazić na tors podczas naszych drzemek, okupować kocyk czy kołderkę i najlepsze miejscówki. Lubi być głaskany, miziany i ...czasem czesany. Bardzo lubi. Ale na swych zasadach. Nie jest typowym miziakiem. Potrafi zamanifestować swe niezadowolenie. Mruczy nieziemsko. Gada jak przekupa, szczególnie przy posiłkach.
Nie jest też kotem lubiącym rączki i ... pakowanie do transportera. Nie jest spolegliwy. To charakterny kot wymagający szacunku i respektu.

Teosiek ma wielki apetyt. Co już każdy się domyślił widząc jego gabaryty. Ma żyłkę łowiecką i wyniucha każdy nie pilnowany kęs. Gary strzeżcie się! Jest mimo to grzecznym kotem. Nie niszczy rzeczy. Lubi wygodę i to jest najważniejsze dla niego. Doskonale się dogaduje z ludźmi i ich towarzystwo preferuje.

Teoś nadaje się doskonale na jedynaka. Kocie towarzystwo toleruje ale nie jest niezbędne.Choć okazuje wiele tolerancji i cierpliwości kocim dzieciom. Nie nadaje się do domu z dziećmi. Wymaga wyczucia, spokoju i uszanowania. Jeszcze dostarczy wiele radości i zaszczyci swoim towarzystwem.

Teoś urodził się w 2012 roku. Charakter ma już ukształtowany . Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony - ma ks. zdrowia.

Adopcja kota jest za darmo. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kilkuletni
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy