Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Środkowy Bil- piękny, duuuży, idealny na dokocenie!
2024-02-25 
Bil to jeden z czarnych braci co urodzili się w kwietniu 2021r. Na początku byli tak podobni, że trzeba było wygolić deczko sierści na łapce by ich rozróżnić. Bil był tym, który nie miał nic ogolone. Robocze imię Środuś przyjęło się.
To ślicznie umaszczony koteczek. Jego futerko jest czarne i lśniące. Jest wysokim i przystojnym kocurkiem. Dużym jak na swój wiek. Kocha jeść i to widać po jego figurze ;) Nigdy nie opuści posiłku. Potrafi się nieźle wydzierać by nas popędzić. Po ziemi stąpa mocnymi łapkami. Głowę ma olbrzymią a ogon najdłuższy na świecie.
Środuś jest jeszcze kocim dzieckiem. Wyrośniętym ale dzieckiem. Jest ciekawski, bystry i wszędobylski. Nie boi się ludzi choć do nich nie lgnie. Raczej ostrożnie podchodzi do chęci bliskości. Wszystko odbywa się na jego zasadach. To on decyduje kiedy i czy podstawi grzbiecik do głaskania. Raczej nie pozwala zgarnąć się w ramiona. Ale przyjść do łóżka i ułożyć się w zasięgu ręki lubi. Nie jest agresywny! Nigdy nie wyciągnie łapek, nie drapnie. Woli się wycofać. Kocha wszelkie pudła, drapaczki i budki. Tam czuje się bezpiecznie i spokojnie. Ugania się za wszelkimi kulkami, myszkami do upadłego.
W swym domu, wśród kochających ludzi rozkwitnie i uwierzy ,że nic złego go nie spotka. Takiego domku mu szukamy. Co pokocha indywidualistę i da mu miłość.
Środuś doskonale dogaduje się z kocimi towarzyszami. Bez względu na ich wiek. Jest zgodny, towarzyski, zabawowy. Śpi z nami na kołderce. Jest dobrze ułożonym i grzecznym młodym facetem.

Środkowy Bil korzysta z kuwety ze żwirem bentonitowym. Wie co to drapaczek. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczany - ma ks. zdrowia. Testy FELV/FIV są ujemne. Jako jedynak nie będzie wydany! Jest doskonałym towarzyszem na do kocenie

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy