Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Bob Prawusek- pięknie czarny, idealny na dokocenie :)
2024-05-15 
Prawusek Bob przyszedł na świat w kwietniu 2021 roku wraz z trójką braci. Tak do siebie podobnych ,że trzeba było wygolić sierść. Bob miał uszczerbek na prawej nóżce, stąd Prawusek. Reaguje na to imię. Przeuroczy koci kawaler z niego. Jest duży jak na swój wiek i zabawnie kijankowaty. Łazi po świecie na patyczakowatych, wysokich nożynkach. Czaruje wielkimi oczyskami w trójkątnym pyszczku. Rozbawia wielkimi uszyskami. Powietrze przecina długim jak bacik ogonkiem. Futerko jest cudni czarne.
Prawusek nie jest typem nakolankwca. Ma jednak wiele uroku w sobie. Wzrusza delikatnością. Lubi być obok człowieka, lubi się wtulić się delikatnie, przychodzi na klatę i prosi o głaski. Śpi obok lub na nogach. Zawsze jest blisko. Wybiega na powitanie nadstawiając chudy tyłeczek do klepania. Wpatrując się w nas i czeka na pierwszy ruch. Mruczy ślicznie. Jednak czasu za bardzo na to nie ma. Jest niezwykle żwawy i energiczny. Biega z szybciusio, wspina się jeszcze szybciej, zagląda w każdą dziurę . Wszędzie go pełno. Sprawia wrażenie jakby było go więcej niż jeden. W zabawę wkłada całe swoje serce i ciałko. Jest cudnym kocikiem, Wesołym i zabawnym. Zawsze z apetytem. Kocha towarzystwo kocie . Pięknie się z nimi bawi i dogaduje. Nie boi się starszych kotów. Kocha je i szanujej. A one go też kochają. Jako jedynak kocia nie zostanie wydany. Adopcja w dwupaku wchodzi też w grę.

Prawusek Bob jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, testy FELV/FIV są ujemne -ma ks.zdrowia. Korzysta z kuwetki i drapaka.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a SMS-em rozmowy adopcyjne nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy