Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Sonny- czy urocza kaleka znajdzie swego człowieka?!
2024-02-25 
Sonny urodziła się w 2020 roku. Gdy do nas trafiła wymagała amputacji przedniej, lewej łaputki. Okazała się być super kotem i szybko się dostosowała do życia jako "kaleki" kot. Biega na trzech kończynach jak supermen. Wspina się na drapaczki, włazi sposobem na parapety i niskie blaty, Okupuje posłanka i fotele, gania kulki i dopomina się o jedzenie. Grzecznie dopomina. Choć wszystkiego już nie zje. Po miesiącach głodu nie odpuści posiłku i nabiera powoli kształtu kuli ;)

Jest nadal lekko płochliwa. Ale jak już zaufa to oddałby całą siebie! Uwielbia wdzięczyć się do nas. Wywalać brzuszek, wypinać kuperek i czekać na głaski. Ona już i teraz musi się przytulić! I być wypieszczochowana. Więc pcha swój brytkowaty łepek pod nasze ręce. I zalotnie w oczy zagląda. A wszystko odbywa się przy głośnym mruczandzie. Nie włazi nam w ramiona. Nie wchodzi na kolana. Nie śpi w łóżku. Co nie znaczy, że nie zacznie. Wie jak ma na imię i reaguje na nie. Nie łazi po blatach kuchennych. Nawet nie próbuje. Nie niszczy mebli.

Dogaduje się z kotami i lubi ich towarzystwo. Ale nie musi ich mieć w okolicy. Doskonale nadaje się na jedynaczkę. Lubi towarzystwo ludzi i zawsze jest blisko.

Poszukuje domku z młodym towarzyszem lub jako jedynak. Domku, co da jej czas na zaufanie i dostosowanie się. A może on być dłuższy. Szuka swego ludzia co udowodni Sonnusi, że nie jesteśmy straconym gatunkiem ;)

Sonny umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest wykastrowana, odrobaczona i zaszczepiona Testy Felv/FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia.
Fotki nie oddają w pełni jego urody i uroku!

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy