Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Niespodziewany atak czarnych klonów ;)
2022-05-16 
W czerwcu 2021 roku nastąpił na nasz dom atak Czarnych Klonów. Przybyli Bob, Bil i Ben. Chłopaki na świecie pojawili się w połowie kwietnia.
Wyglądali jak klony aż trudno było ich rozróżnić na tzw pierwszy "rzut okiem". Dlatego dłuższy czas każdy był oznakowany...wygoleniem deczka sierści na łapce. I tak Bob został Prawuskiem. Bil Środkowym (bez wygolenia). A Ben Lewuskiem. To te przydomki przyjęły się w codziennym życiu. A koty na nie reagują.
Kloniki przyniosły w posagu błyszczące, czarne jak kosmos futerko okrywające gibkie ciałko. Słuchają odgłosów świata dużymi uszyskami i patrzą na świat oczkami jak wielkie oraliki. Drepczą po zaatakowanej przez siebie ziemi długimi nożynkami o sporych stopach. Dla animuszu przecinają powietrze witkowatymi, długaśnymi ogonami. Potrafią rozwinąć prędkość światła w swych gonitwach. A grawitacja ich się nie tyka. Silnym swoim mruczeniem dają sygnały innym galaktykom. Są też wyjątkowo duzi jak na swój wiek. Wiadomo, Klony ;)
Każdy chłopak ma troszkę inny charakter. Rodzeństwo jest jeszcze deczko płochliwe ale lubi przebywać w obecności ludzi. Prawusek i Lewusek przychodzą na głaski. Najbardziej płochliwy jest największy Środuś. Prawus i Lewus to okropne gaduły. Strasznie się kłócą o posiłki.
Wszystkie Klony radośnie biegają po mieszkaniu tupiąc jak stado robotów. Nie ma drapaczka na który by nie wleźli. Nie ma kąta, do którego by czarnego noska nie wsadzili. Nie ma kulki, paproszka czy myszki, którą by nie upolowali. Każdy "po swojemu" pcha się na kołderkę by pospać z ludziem. Wszyscy mają apetyt nieziemski. Każda ilość żarełka jest pochłonięta. Doskonale dogadują się z kocimi towarzyszami lubiąc wspólne zabawy. Nie boję się dużych kotów. Są lubiani przez stado.

Pięknie korzystają z kuwetki i drapaczka. Posiadają ks. zdrowia- są wykastrowane, zaszczepione i odrobaczone. Testy FELV/FIV mają ujemne.

Prawusek - jest smukłym chłopcem i posiada kilka białych znaczeń. Na świat zerka uważnie lekko zielonymi oczkami. Jak się rozbawi to końca nie ma. Kocha wylegiwanie się na nas w ciemności nocy. Pięknie mruczy i gada. Nigdy wybrzydza przy misce.
Lewusek - jest drobniejszy i trudno znaleźć na nim coś białego. Bystry i wszędobylski. Ma silny głos co słychać przy serwowaniu posiłków. Jego pysiek jest najbardziej trókątny. Oczyska wielkie. Zalicza z pryjemnością sesje głaskanek.
Środuś -to kawał kota. Wraz z wiekiem zmieniła się mu postura. Pysiek, jedyny z braci, ma okrągły. Jest "ostrożny" i trudno go pogłaskać. Jednak w nocy przychodzi na głaski. Najbardziej z braci kocha jedzenie.

Klony zaatakowały nasz świat celem znalezienia sobie domków. Razem lub do drugiego, wesołego kota. Doskonale nadają się jako towarzysze dla energicznych towarzyszy. Jako jednaki nie będą szczęśliwe. Wszak na Ziemi gdzieś jest miejsce dla nich. Dom spokojny co zaakceptuje ich charaktery i da czas. Jestem pewna, że będą z czasem radością i dadzą wiele miłości swoim opiekunom. Nie raz uśmiech zagości na twarzy Opiekunów.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna. Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Przepraszam ale adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697 541 709 (proszę dzwonić po 17 ); m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy