Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Teoś- to facet co z wiekiem przystojniejszy się staje !
2023-06-02 
Teodorek jest wieeelkim kotem. O rudo-białym gęstym futerku. To facet co swoje uczucia okazuje ostrożnie i szorstko. Ma swoje zdanie na wiele tematów i nie obawia się je okazać ;)To facet co zje każdą porcję żarełka i będzie się oglądać za dokładką. Ma apetyt ogromny ! Ma chwile czułości , okazywane z pewną dozą szorstkości.

Taki jest Teoś. To mądry kot. Bardzo. Rozumie wiele. Wiele też przeszedł. Miał dom i psa przyjaciela. Stracił go na skutek choroby Pani. Bardzo to przeżył i wycofał się. Człowiek go skrzywdził mimowolnie i Teoś uczy się od nowa wspólnego życia . Czyni wielkie postępy. Lubi ludzi. Lubi być blisko i w centrum życia rodzinnego. Kocha leżenie na kolanach, na które wpycha się nawet jak człek nie chce by wlazł. Układa się, udeptuje, tuli. Lubi jak się go głaszcze. Pięknie mruczy. Zaczyna pięknie się bawić. Sam, nie proszony zaczyna włazić do wyrka pod kołderkę. Przytula się mocno i ...zajmuje sporo miejsca. Z kocimi towarzyszami nie koniecznie odnajduje się.

To kot co potrzebuje spokoju i stabilizacji. Wymaga szacunku dla swojej osoby.
Urodził się prawdopodobnie w 2012 roku. Korzysta z kuwety. Kocha wygodę i pełne miski. Jest też gadułą . Przy żebraniu o dokładki największym. To spokojny i zrównoważony facet w sile wieku!
Jest kastrowany, szczepiony, odrobaczony - ma książeczkę zdrowia.
Nie przepada za towarzystwem kocim więc jako jedynak nie byłby smutasem. Nie przepada za podnoszeniem i braniem na ręce. Co i tak jest trudne bo gabaryty ma spore.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kilkuletni
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy