Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Ringuś- sama słodycz w fantazyjnym opakowaniu ;)
2021-12-07 
Ringo to dzieciak co urodził się w sierpniu 2021 roku.
Jest przepięknie ofutrzony .Czerń miesza się z bielą w fantastycznych mazańcach. Nosek też ma urokliwą strzałkę. Ma wielkie oczyska i wiecznie wesoły pysiałek. Jest kociakiem takim po dziecinnemu nie zgrabnym o długich, grubych nożynkach, które noszą upchane ciałko wszędzie gdzie oczy poniosą ;) Ringuś wlezie w każdą dziurę. Jest mistrzem drapakowym. Wspina się po nich jak małpiatka. Upoluje każdy paragonik czy torebkę foliową. Zamorduje każdą myszkę czy obierkę. Jest olbrzymim wielbicielem żarełka a przede wszystkim ... cycków kurzęcych w surowej formie. Domek musi się liczyć z tym, że zakupić je trzeba. Potrafi się upomnieć o przysmak jojcząc w kuchni i zerkając w nasze oczy. Śmiesznie podskakuje gdy miseczka opada na podłogę.
Jest niezwykle radosny. I niezwykle urokliwy! Słodziak z niego wielki. Lubi siedzieć na rękach mrucząc zapamiętale. Mruk ma donośny i mocny. Lubi wystawiać brzuszek do ciumciania. Nadstawia się do całusków i tulanek przebierając kolumienkami łapek. Nie pcha się jeszcze sam na kolanka. Choć uwielbia być miętoszony. Bardziej woli hamaczki na nocne odpoczynki niż naszą poduszkę. Ringo to spory kociaczek. Wyrośnie na dużawego kawalera.
Kocha koty i doskonale się z nimi dogaduje. Spędza wiele czasu na wspólnych ganiankach i drzemkach. Więc szukamy mu domku z drugim kotem. Jako jedynak nie będzie wydany!

Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest odrobaczony i zaszczepiony. Testy FELV/FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia.

Fotki są z telefonu i nie oddają urody Ringo. Trudno mu zrobić porządne zdjęcie bo widząc zainteresowanie sobą musi zareagować.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kocur
 Miasto:  Otwock, Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy