Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Cudna, młodziutka bezłapka- Sonny :)
2024-02-25 
Sonny nie ma lewej przedniej łapki. Jednak nie wadzi jej w niczym jej brak. Bawi się jak "normalny" kot. Pokonuje drapaki i inne przeszkody. Kocha też jak szalona życie, ludzi ,wygodę i pełną miskę.
Sonnusia urodziła się na początku roku 2020 roku. Jest drobną młodą damą o miękkim futerku, okrągłej główce z zadartym noskiem i wielkich zielonkawych oczyskach. Nosek ma zalotną plamkę, która czaruje i uwodzi. A oczy mają ciemną obwódkę jak u amantek w niemych filmach. Jest piękna i ma wiele uroku.
Kocha głaskanie, wywalanie brzuszka, całuski i ocieranie się noskami. Mruczy głośno przy tym. Wypina kuperek do czochrania. Nie przepada za braniem na ręce. Nie włazi do łóżka. Mizianki i tulanki są na jej zasadach. Jeszcze w niej jest niepewność. Życie Sonny, gdy byłą kocim dzieckiem, nie rozpieszczało. Jednak każdy dzionek przynosi zmiany ,które cieszą.
Kocurka dobrze żyje z innymi kotami. Ale do szczęścia nie są jej potrzebni. Odnajdzie się w domu ze spokojnym towarzyszem. Może być i jedynaczką w domu gdzie człowiek jest często. Lubi towarzystwo ludzi. Zawsze jest w pobliżu. Pięknie reaguje na swoje imię. Pięknie do nas zagaduje.

Sonny szuka domku, który okaże jej cierpliwość i miłość. Da czas na zadomowienie się. Na okazanie zaufania.
Kotka wykastrowana, zaszczepiona i odrobaczona. Ma ks.zdrowia. Testy FeLV/FIV są ujemne. Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Nie niszczy mebli.

Adopcja kota jest darmowa. Wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o zgodę na wizyty przed adopcyjne. Kot będzie wydany do domu nie wychodzącego. Z zabezpieczonymi oknami i balkonem (jeśli jest). Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-emi nie będą prowadzone. Kontakt ws. adopcji: Aśka (proszę dzwonić po 17!) 697-541-709 ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kotka
 Miasto:  Otwock, Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy