Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Kolorowe i słodkie jak cukiereczki
2021-12-05 
Kocia rodzinka, mama i cztery maluchy zostały zabrane od człowieka, który chciał się ich pozbyć. Trafiły do troskliwego domu tymczasowego i szukają własnych domów. Kotki mają obecnie ok. 6 miesięcy, zostały odrobaczone i zaszczepione. Mają ujemny test na wirusy FeLV/FIV. Kotki są zdrowe, oswojone i potrafią korzystać z kuwetki. Są śmiałe, ufne i przytulaśne. Lgną do opiekuna. Są przyjazne w stosunku do innych zwierząt. Mają kontakt z kotami i psami w domu tymczasowym.
Kocięta odziedziczyły umaszczenie po swojej trzykolorowej mamie.
Maluszki to Cyprysek w rudym płaszczyku i 3 siostrzyczki: trikolorka Sasanka z rudo-czarnymi dodatkami na białym futerku, ciemna, czarno-ruda szylkretka Jagódka i biało-czarna Petunia z czarnymi podusiami na łapakach.
Mile widziane domy, które mogą przygarnąć dwójkę rodzeństwa, ale nie jest to warunkiem adopcji.
Szukamy domów w Krakowie bez możliwości wypuszczania kotów. Zależy nam na zabezpieczeniu balkonu/okna siatką lub moskitiera dla bezpieczeństwa kotów. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem bez specjalnych zabezpieczeń.
Szukamy troskliwych, odpowiedzialnych domów dla kociąt. Przed adopcją koleżanka z Krakowa odwiedza nowych opiekunów.
Dom tymczasowy znajduje się w odległości ok. 100 km od Krakowa, ale pomagamy w dowiezieniu kotków. Możliwy też odbiór własny.
Proszę o kontakt telefoniczny, 698 427 893.


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  rozne
 Miasto:  Kraków
 Wojewodztwo:  malopolskie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy