Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Sonny- brak mi łapki i śmiałości ale pięknie kocham!
2024-02-25 
Sonny urodziła się na początku roku 2020 roku. Jest młodym kotem o pięknym szaro centkowanym i białym futerku. Z plamkami rudości i czarności. Kocurka jest drobniusia bardzo o małym wdzięcznym łepusiu. Na nosku ma zabawną plamkę. Wielkie oczyska gwiazdy filmowej patrzą na świat z ufnością.
Życie skrzywdziło Sonny i uszkodziło jej lewą, przednią nóżkę (wnyki najprawdopodobniej). Trzeba było poddać ją wysokiej amputacji. Kocikowi w niczym nie wadzi jej brak. Doskonale daje sobie radę i kica zabawnie pokonując coraz nowsze przeszkody.

Jest bardzo pogodnym dzieciakiem. Dogaduje się z kotami. Lubi być w pobliżu ludzi. Fajnie nas zagaduje. Nie skacze po blatach i nie niszczy mebli. Reaguje na swoje imię. Jeszcze jest nieśmiała i deczko lękliwa. Lubi głaskanie. Najlepiej na swoim posłanku gdzie czuje się bezpiecznie. Prowadzi nas do niego. I wtedy wywala brzuszek, nadstawia kuperek do czochrania, boczki do mizianek, czółko do całowania... Lubi ocierać się o policzki . Mruczy przy tym cicho ale radośnie. Nie stroni i od siedzenia w ramionach ale jest jeszcze spięta. Na rękach wytrzymuje dłużej niż kilka sekund. Nigdy nie używa zębów i pazurów. Na kolanka sama nie wejdzie ale utulona da buziaka nawet.
Sonnula szuka domku pełnego cierpliwości i spokoju. Bo czas i cierpliwość uczynić mogą cuda i pokazać Sonny dobrą stronę człowieka!
Soannusia to dziewczynka idealna na dokocenie do wrażliwego i delikatnego kota! Może być, na chwilę obecną, jedynaczką. Możliwa jest adopcja w dwupaku. Sonny doskonale dogaduje się z inną kotusią Marion. Biało-rudą ,niewielką panną.
Mała szuka domku cierpliwego, co ją pokocha takim jakim jest. Da czas na spokojną aklimatyzację i nabranie zaufania.
Jest wykastrowana, zaszczepiona i odrobaczona. Ma ks.zdrowia. Testy FeLV/FIV są ujemne. Umie korzystać z kuwetki i drapaczka.

Adopcja kota jest darmowa. Wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o zgodę na wizyty przed adopcyjne. Kot będzie wydany do domu nie wychodzącego. Z zabezpieczonymi oknami i balkonem (jeśli jest). Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-emi nie będą prowadzone. Kontakt ws. adopcji: Aśka (proszę dzwonić po 17!) 697-541-709 ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy