Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Toluś- worek cukru upchany w małym ciałku :)
2020-10-17 
Toluś to dzieciak co urodził się pod koniec maja 2020 roku.
Jest czarnym, o błyszczącym futerku kociakiem. Z wielkimi oczyskami i wiecznie wesołym pysiałkiem. Jest kociakiem takim po dziecinnemu nie zgrabnym o długich nożynkach. Ale to witkowate kończyny szybko przebierają i noszą ciałko Tolusia wszędzie gdzie zechce. A wlezie w każdą dziurę. Jest mistrzem drapakowym. Wspina się po nich jak małpiatka. Upoluje każdy paragonik czy torebkę foliową. Zamorduje każdą myszkę czy obierkę. Bardzo lubi wspomagać nas w obieraniu ziemniaków. Jest olbrzymim wielbicielem ... kotletów schabowych w surowej formie. Domek musi się liczyć z tym, że zakupić je trzeba. Potrafi się upomnieć o przysmak jojcząc w kuchni i zerkając w nasze oczy. Śmiesznie podskakuje gdy miseczka opada na podłogę.
Jest niezwykle radosny. I niezwykle urokliwy. Słodziak wielki. Lubi siedzieć na rękach mrucząc zapamiętale. Lubi wystawiać brzuszek do ciumciania. Sam się nadstawia do całusków i tulanek. Delikatnie dotyka naszej twarzy podczas wspólnych chwil. Lubi spać na mnie. I w naszym wyrku. Choć bardziej woli hamaczki na nocne odpoczynki.
Kocha koty i doskonale się z nimi dogaduje. Spędza wiele czasu na wspólnych ganiankach i drzemkach. Więc szukamy mu domku z drugim kotem. Lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę. Jako jedynak nie będzie wydany!

Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest odrobaczony i zaszczepiony. Testy FELV/FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy