Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Toluś co pełen słodkiego lukru jest :)
2020-10-17 
Toluś zawitał na świat pod koniec maja 2020 roku. Dzieciuch wielki z niego jeszcze jest!
Jest zgrabnym, filigranowym kocurkiem ubranym w najpiękniejszy w świecie czarny kaftanik. Deczko po dziecinnemu jeszcze rozczochrany ;) Pysiałek ma dziecinny wyraz jeszcze. Koraliki zamiast oczu dodają mu uroku ;) Kocurek jest niezwykle urokliwy i ma wiele wdzięku. Słodziak do schrupania.
Jest bardzo kontaktowy i niezwykle wesoły. Pogadać sobie też lubi. Takim piskliwym głosikiem upomina się o miskę. Czy wydziera podczas zabawy na rywala. Jest też odważny bardzo i otwarty. Nie boi się obcych. Lubi spanie na łóżku zajmując z przyjemnością miejsce na kocyku. Mruczy niespotykanie głośno jak na tak drobne ciałko.
Jest pieszczochem. Lubi mizianie po brzusiu . Ale nie za dużo tego pieszczochowania znosi bo musi pędzić do zabawy. Szybko biega i zagląda w każdy kącik. Ciekawość go goni. Bawi się, szaleje, berkuje z kociastymi kumplami. Tolek kocha towarzystwo kocie . Lubi wspólne zabawy i wspólne tulanki. Nie boi się doroślaków podejmując próby zachęcenia ich do zabawy.
Jest wybrzydzającym kotkiem podczas jedzenia i nie wszystko mu smakuje. Choć surowe mięsko zawsze jest doceniane.

Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest odrobaczony i zaszczepiony. Ma ks. zdrowia. Szuka domu z drugim kotem. Jako jedynak nie będzie wydany !

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy