Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Solo- dzieciak o rzymskim profilu i nitkowatej figurze ;)
2020-10-09 
Solo urodził się na początku kwietnia 2020 roku. Jest młodym kotem o pięknym czarnym futrze z dymnymi pręgami. Ozdobą Solo jest rzymski profil pysiałka;) Kocurek ma nitkowatą sylwetkę. Jest wysoki, chodzi na szczupłych długich łapkach. Jest posiadaczem długiego cienkiego ogonku.
Jest bardzo wesołym dzieciakiem. Doskonale dogaduje się z młodzikami i starszakami. Lubi zapasy, ganianki, toczenie kulek, polowanie na myszki i wdrapywanki na drapak. Szczególni lubi "pomagać" przy myciu podłogi. Skokom i piruetom na mokrej płaszczyźnie nie ma końca. Ma apetyt choć jest deczko wybredny. Stawia się w kuchni zawsze w porze posiłku. Ciekawski jest mocno i lubi zerkać w każdą dziurę.
Lubi być w towarzystwie ludzi ale... nie lubi tulanek i mizianek. Na rękach wytrzymuje dłużej niż kilka sekund. Potrafi okazać swoje niezadowolenie ale nigdy nie używa zębów i pazurów. Nie broni się przed ramionami jednak robi wszystko by z nich zwiać. Na kolanka też nie wejdzie.
To piękny kot. Doskonały towarzysz dla energicznego mruczka. Ma wiele szacunku do dorosłych kotów. Młodzikom nie ustępuje w szybkości.
Solo to kot idealny na dokocenie! Solo jako jedynak nie będzie wydany. Możliwa jest adopcja w dwupaku.
Mały szuka domku cierpliwego, co go pokocha takim jakim jest. Da czas na spokojną aklimatyzację i nabranie zaufania.
Solo jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Ma ks.zdrowia. Testy FeLV/FIV są ujemne. Umie korzystać z kuwetki i drapaczka.

Adopcja kota jest darmowa. Wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o zgodę na wizyty przed adopcyjne. Kot będzie wydany do domu nie wychodzącego. Z zabezpieczonymi oknami i balkonem (jeśli jest). Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-emi nie będą prowadzone. Kontakt ws. adopcji: Aśka (proszę dzwonić po 17!) 697-541-709 ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy