Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Srebrnawy Abnegat!
2020-10-16 
Abnegat to przepiękny srebrno-biały kocurek o minie faceta z przeszłością ;)
Ma coś 3-4 latka wedle weterynarza i nie łatwe życie za sobą. Został znaleziony podczas mrozów. Zaniedbany, chory, zmarznięty. Los uśmiechnął się do niego pełną buzią i zafundował mu dom tymczasowy. Zamarznięty kuperek uwalił na ciepłym posłanku. Spał, jadł, spał i jadł. Tak mu zostało! Widać to po jego figurze. W między czasie naprawił się zdrowotnie.
Abnegat na początku naszej wspólnej znajomości był nieokrzesanym facetem. Bardzo się teraz charakter mu zmienił. Złagodniał, docenił wygodę i zawsze pełną miskę. Kot jest otwarty na nowe znajomości. Nie jest lękliwy. Przybiega pierwszy witając się i ocierając. Szczególnie dobrze reaguje na męską część ludzkości. Jest wtedy otwarty i chętny do kontaktu. Dlatego w domu winna być męska ręka do tulenia kota. Lubi głaskanie , leżenie w wyrku gdzie nie ustąpi nawet na centymetr. Przychodzi sam i prosi się o wzięcie na kolana . Podbija rękę by głaskała go. Utulony rozkłada się jak struna i mruczy. Często krąży i zagląda w oczy i czaruje. Czeka na kontakt wzrokowy by truchtem przybiec i wylądować w ramionach. Nie lubi ciumciania po brzuszku i reaguje łapaniem ręki w zębole. Jest to ostrzeżenie nie gryzienie. Daje znać wyraźnie gdy coś nie odpowiada. Nie lubi noszenia na rękach. Zaczyna odkrywać uroki zabawy co wygląda prześmiesznie. Abiś jest jedynakiem choć stara się tolerować inne koty. Nawet niektóre obdarzy wąchem lub łaskawym polizaniem po uszach. Będąc jedynym królem domu ,będzie jednak najszczęśliwszy! Więc szukamy odważniaka co utuli naszego kociambra.

Szukamy Abisiowi domu pełnego spokoju i miłości, wypełnionego zapachem jedzonka, o miękkich posłankach… A wszystko w zasięgu łap kociaka. Szukamy mu opiekuna na resztę życia by miał siłę wierzyć, że ludzie to dobry gatunek. Domek musi uszanować jego charakter i pozwlić być takim jakim jest. Męskim facetem!

Jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. Testy FeLV i FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia. Korzysta pięknie z kuwety i drapaka.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Szukamy domu nie wychodzącego z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. A rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697-541-709 (po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy