Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Abnegat- tylko dla odważnych!
2020-10-11 
Abnegat to kot dla odważnych. Nie miał łatwego życia. Został znaleziony w złym bardzo stanie w środku zimy.
Jest pięknie umaszczony. Srebro splata się fantazyjnie z bielą. Ma cudne, seledynowe oczyska. Abiś to nie jest miziak, spolegliwy i zapatrzony w człowieka. Owszem, sam przychodzi na kolana domagając się uwagi. Podstawia głowinę do drapania i buziaków, mruczy jak Ursus na dopalaczach, śpi w łóżku, zajmuje najlepsze miejscówki na meblach, kocha posłanka kocie ... i nie przepada za kocim towarzystwem. Do ludzi jest wątpliwej cierpliwości. Na pewno ciągły ból, jaki był jego udziałem, miał wpływ na jego rozdrażnienie. Ono mija i Abiś powoli się zmienia. Potrafi i użreć gdy wydaje się mu ,że jest jakieś zagrożenie dla niego. Zaskoczony szczególnie. Będąc źle głaskanym, czyli nie tak jak on lubi, capie zębami. Tylko capie ;( . Uff. Nie wbija do krwi resztek uzębienia. Należy być wyczulonym na sygnały jakie kot przekazuje. A robi to wyraźnie.
W domu doskonale odnalazł się. Kuwetkuje bez zarzutu. Pożera straszne ilości jedzenia. Gruby zaczyna być okrutnie. Ale za to biały się zrobił. Pora posiłku dla Abnegata jest święta. Nawet obecność miski innych tuż, tuż nie jest ważna. Zawieszenie kulinarne broni panuje. Odkrył zabawę. Śmiesznie wygląda podrzucając papierek czy klepiąc inne kociska celem zachęty do zabawy. Sam jest zaskoczony takimi pragnieniami.

Niestety, zasiedział się nam zbójek. Próbujemy mu znaleźć dom. Wychodzący jakiś może, by mógł swoją energię wyładować. To na razie kot dla odważnych. W spokojnym domu, pełnym cierpliwości na pewno zmieni się. Abiś, jak do tej pory, nie miał dobrych wspomnień z człowiekiem. Czy taki się znajdzie? Abisiek nawet pod drzwiami nie sterczy. A otwartych okien unika. Więc i w domu bez możliwości wyjścia też będzie dobrze się czuł.

Abisiek jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy FELV/FIV są ujemne- ma książeczkę zdrowia. Korzysta z kuwetki i drapaka. Według weterynarza ma około 2-3 lat.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej! Prosimy o wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Lub wychodzące ale w bezpiecznej okolicy. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy