Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje
 Bazylka - historia tirowej,cholernie miziatej KoćPanny;)
2021-07-14 
Bazylka zaczęła karierę adopcyjną jako tirowa panna kręcąca się na parkingu i zabiegająca o zaproszenie do baru. Drobna dziewczyna , niezwykle miziata i gadająca , nie była jednak zapraszana bo każda kosteczka wystawała pod futerkiem.
Jeden gest jedynego zainteresowanego i już siedziała w ramionach za nic nie chcąc je opuścić. Tak z tirowianki stała się warszawianką. Teraz szuka domu co pozwoli się kochać. Co dom zyska? Domek będzie miał niezwykle miziatą koteczkę. Nawet można powiedzieć ,że jak cholerka miziatą! Jest kontaktowa bardzo i bardzo czuła. Jest wielkim nakolankowcem, ramionkowcem i mruczakiem. Jak drzemać to z ludziem. Jak oglądać telewizję to tylko w jego obecności. Nie może się odkleić od rąk i kolan. Bo Bazylka kocha towarzystwo ludzi. W ich obecności czuje się przeszczęśliwa. Jak nie zwraca się na nią uwagi to wdzięcznym skrzekiem wzywa do zainteresowania. Już i teraz trzeba ją utulić.
Jedynie jedzenie jest konkurencją dla ludzi. Spacyfikuje każdy posiłek wyczyniając przy tym wręcz akrobacje.

Bazylka ma jedną wadę. Musi być kocią jedynaczką. Nie podzieli się uczuciem do człowieka z innym zwierzakiem. Za to dogaduje się z dziećmi doceniając ich zainteresowanie.

Bazylka urodziła się w 2010 roku. Ma książeczkę zdrowia- jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Testy FeLv i FIV-ujemne. Korzysta z kuwetki i drapaczka.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa .Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Agnieszka : tel tel. 505 780 239 ; ag.jarosinska@gmail.com


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy