Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Florek- na trzech łapkach przez świat trzeba iść!
2020-09-13 
Florek urodził się w 2014 roku. Nie wiadomo gdzie i jak rozharatał sobie tylną lewą łapkę. Wymagała wysokiej amputacji. Jednak Florek to dzielny i przecudny kot. Nie rozpaczał nad utratą siedliska bólu tylko szybko zaczął żyć pełnią swego ciałka. Brak kończyny w niczym mu nie zawadza. Biega, skacze, wdrapuje się na drapaki, pokonuje wysokości sposobem. Pięknie się bawi pokonując odległości z prędkością światła i szusując pupą na zakrętach. Goni towarzyszy i kulki czy myszki. Gdy idzie wolno słychać jaki ma inny krok. Gdy bawi się nie zauważy człowiek braku kończyny. Jest ciekawski bardzo.
Jest nie dużym kotem o czarnej, miękkiej sierści z białymi paszkami i brzuszkiem. Ma fajny pysiałek. Skupiony bardzo gdy na nas patrzy. Czasem zapomina się i zostawia jęzorek nie schowany.
Ma piękny charakter. Niekiedy płoszy się jeszcze przy nagłym geście ale kocha człowieka i bliskość z nim. Szuka sam kontaktu. Najlepiej być utulonym na rękach. Lub zasypiać wtulonym w tors leżącego. Jednym skokiem znajduje się w ramionach i rozdaje buziaczki. Bywa, że szukając uwagi biegnie przed nami co i raz wywijając koziołki. Byleby tylko go utulić i pogłaskać. bardzo to lubi. Nauczył się gadać. Nie miauczy tylko popiskuje. Ma apetyt. Nie umie i nie szuka sposobu by dostać się na blaty czy stół. Ma apetyt. Nie wybrzydza za bardzo.

Dogaduje się z kotami. Może być towarzyszem dla innego wesołego kota. Jako jedynak nie powinien być nieszczęśliwy.

Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Testy Felv.FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia.
Fotki są domowe, z życia Florka wzięte. Nie oddają jego urody i uroku!

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kilkuletni
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy