Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Białaczkowy Amon szuka domu!
2019-11-07 
Amon to rezolutny rudy kawaler. Zmiany przyjmuje z umiarkowanym entuzjazmem, ale kiedy już oswoi się z nową sytuacją, pokazuje swoją uroczą, miziastą naturę. Z głośnym mruczeniem przyjmuje drapanie za uchem czy pod bródką, chętnie pobawi się goniąc za wędką czy myszką. Nie daje jednak zapomnieć, że jest kotem z "kocim" charakterem i zasygnalizuje, jeśli ktoś zbliży się do jego granic - na pewno nie jest fanem głaskania po brzuchu :D Przy poznawaniu nowych kotów wykazuje zainteresowanie, nie chowa się w najdalszy kąt ani nie wyciąga gotowej do ataku łapy.

Niestety ten przystojniak choruje na białaczkę. Dla ludzi i psów nie stanowi to zagrożenia, ale jeśli chodzi o inne koty, Amon musiałby być jedynakiem lub zamieszkać z innym białaczkowym mruczkiem. Przy tym wirusie należy unikać wszelkich infekcji, które mogą mieć o wiele poważniejsze konsekwencje niż u zdrowego kota, więc nowy Opiekun Amona będzie musiał szczególnie dbać jego odporność.

Wierzymy, że bez względu na chorobę znajdzie się dla tego przemiłego kocurka dom, w którym białaczka nie będzie stanowiła przeszkody, a on sam będzie mógł hasać za wędką i wylegiwać się na miękkim kocu lub w plamie słońca na parapecie.

Amon ma ok. 2 lata, elegancko korzysta z kuwety, jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Przed adopcją przejdzie jeszcze zabieg sanacji zepsutych zębów.

Kontakt w sprawie adopcji - Dominika: dominika.kotylion@gmail.com


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Łódź
 Wojewodztwo:  lódzkie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Sis [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy