Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Bruce i Selina
2019-09-08 
Bruce i Selina - dwa czarne kociaki, które wychowywała ulica Gotham City (czyli Żeromskiego dla ścisłości).
Bruce od początku bardziej opowiedział się po stronie dobra, szybciej się oswajał, mniej prychał, więcej mruczał oraz strzelał barankami, ale tylko w swoich przyjaciół. Wycisza się po wzięciu na ręce i cierpliwie znosi wszystkie niezbędne zabiegi. Za innymi kotami, w tym starszymi, wręcz przepada. Swoją batcave urządza w koszu na pranie, ale marzenia o batmobilu z odkurzacza musi jeszcze na trochę odłożyć.

Selina od pierwszych chwil pokazywała pazurki. To jej przypadła rola czarnego charakteru, choć przecież to nie jej wybór, tylko kwestia trudnego startu jej życia. Bez mrugnięcia okiem dokonuje egzekucji na rolce papieru toaletowego, pełna gracji wyciska ostatnią iskierkę życia z każdej wędki, zagoni na śmierć każdą piłeczkę. Z zaskoczenia potrafi znokautować barankiem, ale nie da się przekonać do noszenia na rękach, nawet nie próbujcie. Wymaga cierpliwości, ale warto, bo to w głębi serca przesłodka kicia, która przepada za pieszczotami, ale na własnych zasadach.

Kociaki są dość nieśmiałe i strachliwe. Potrzebują cierpliwego domu bez dzieci. Mogą szukać rodziny razem lub osobno, znają zasady kuwetkowej etykiety, nie wybrzydzają przy jedzeniu.

Kociaki są zdrowe, zaszczepione, odrobaczone i zaczipowane. Mają 8 miesięcy. Przed adopcją zostaną wysterylizowane.
W sprawie ich adopcji piszcie do Magdy: mag.rybakowska@gmail.com


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  rozne
 Miasto:  Łódź
 Wojewodztwo:  lódzkie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Sis [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy