Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Pan Anatol szuka własnego kącika
2020-02-25 
Pan Anatol nie jest staruszkiem, jest dorosłym kotem w wieku ok. 8 lat. Jest przemiłym, dojrzałym panem poszukującym własnego kącika. Czas bezdomności ma już za sobą, przebywa w troskliwym domu tymczasowym, ale kto chciałby ciągle mieszkać w gwarnym kocio-psim przedszkolu. Pan Anatol marzy o własnym, spokojnym domku i kochającym opiekunie. Pan kot ma spokojne, łagodne usposobienie. Byłoby nieuprzejme powiedzieć, że jest kocią ciapą, bo Pan Anatol jest sympatyczny, niekłopotliwy i grzeczny. Lubi pieszczoty. Nie jest gnuśnym starszym panem, lubi się bawić, pobiegać za myszką, nawet zachęca opiekuna do wspólnej zabawy. Nie ma to jednak nic wspólnego z łobuzowaniem i ADHD. Pan Anatol jest przemiłym towarzyszem człowieka, mało wymagającym i grzecznym.
Przeszedł pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma zrobione testy na wirusy FeLV/FIV. Korzysta z kuwety. Chętnie używa drapaka.
W domu tymczasowym przebywa w towarzystwie kotów i psów, ale chyba najszczęśliwszy byłby jako koci jedynak. Szuka bezpiecznego domu w bloku, nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Pan Anatol mieszka w małej miejscowości, ale zapewnimy dowóz do Krakowa lub Warszawy.
Kontakt w sprawie adopcji: 698 427 893.
Info
 Wiek:  kilkuletni
 Plec:  kocur
 Miasto:  Kraków
 Wojewodztwo:  malopolskie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy