Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Beti, której nikt nie chce
2019-10-09 
Niektórym kotom można pomóc, innym nie. Beti jest chyba takim kotem, nikt nie chce wziąć na tymczas. Na pewno potrzebuje więcej czasu na oswojenie niż 2 tygodnie, ile nikt nie wie, a może zawsze pozostanie takim dzikuskiem i tylko od mądrego, cierpliwego opiekuna zależy jak będzie wyglądało jej życie.
Woliera, osiatkowany balkon, albo dokładnie ogrodzony ogród pomógłby na pewno, Beti ożywia się jak tylko poczuje świeże powietrze, chyba nie jest szczęśliwa w zamkniętej przestrzeni, ale na dworze nie upoluje sobie jedzenia, bo wcześniej karmił ją człowiek. Sytuacja patowa..... błagamy o pomoc...
Beti- koteczka z ulicy, zabrana na kastrację, niestety okazało się, że koci katar i dziurka w pyszczku prawdopodobnie efekt walki z kocurami, które chciały ją gwałcić.... najpierw w szpitalu u weta, teraz w domu tymczasowym… Betunia robi postępy, lubi głaski przy jedzonku.... jest już zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona, korzysta z kuwetki. Niestety jest jeszcze troszkę wycofana, choc w kocyku czuje się bezpiecznie i wtula w człowieka.
Koteczka jest drobna i piękna, szuka tylko jakiegoś dobrego anioła, który pokocha ją i cierpliwie poczeka, aż Beti sama wejdzie mu na kolana...ale wiemy, że tak się stanie, nie takie przypadki stawały się niemożliwymi myziakami. W domu tymczasowym pani pracuje i ma też inne koty, nie może jej poświecić tyle czasu ile by chciała. Dlatego gdyby znalazł się ktoś, kto mógłby spędzać z Betusią więcej czasu, wtedy postępy byłyby większe.

Bydgoszcz i okolice , Warszawa
Kontakt w sparwie adopcji lub podarowania Beti Domu Tymczasowego:
Magdalena, maroxy@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kotka
 Miasto:  Bydgoszcz
 Wojewodztwo:  lódzkie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Sis [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy