Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Cekinek ożywi Twoją codzienność :)
2019-07-07 
Cekinek urodził się w okolicach lipca 2018 roku. Jest jeszcze młodym kotem pełnym wesołości i życia. Nie jest fantazyjnie futerkowo umaszczony ale pięknie biało-bury. Gładki i błyszczący. Jest posiadaczem zadartego ceglanego nosia. Plamiastego urokliwie. Cały jest plamisto-lśniący. Jest smukły i przystojny. No, prócz lekko zaokrąglonego brzunia. O wysokich łapkach. Jego oczyska są bystre i wszystko widzące. W najpiękniejszym na świecie kolorze, agrestowym!
Potrafi rozpędzić się do świetlnej prędkości jak gania kulki czy bawi się z kocim towarzyszem. Lubi drapaki wszelkiego rodzaju. Lubi poleżeć sobie na kocyku, w nogach łóżka. Lubi pomruczeć sobie przy głaskaniu. Lubi pogadać sobie i pogruchać, szczególnie przy czekaniu na jedzenie. Och, jak on nas popędza. A najbardziej lubi pchać się do ludzia i tulić się i wyśpiewywać mruczanki. Jest bardzo ciekawskim kotem co to w każdy kątek zajrzy. Nie ma dla niego niedostępnych miejsc. Do tego lekki zazdrośnik z niego i zawsze stawia się gdy inny futer akuratnie jest pod ręką. Kocik jest otwarty na nowe znajomości choć nie od razu ufa nowo przybyłym. Reaguje na swe imię. Na Synusia też reaguje!

Doskonale nadaje się na towarzysza dla innego bystrego młodzika. Jako jedynak nie będzie wydany!

Kotuś jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Testy FeLV/FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. A rozmowy adopcyjne SMS nie będą prowadzone. Kontakt Aśka (proszę dzwonić po 17!) 697-541-709 ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy