Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Jednooki Zajączek szuka odpowiedzialnego domu
2020-02-19 
Kocurek. Nazwałam go Zajączek:) Dlaczego? Bo został znaleziony w okresie Świąt Wielkanocnych,niczym prezent od losu na Zajączka:)
Niestety nie może u mnie zostać dłużej,bo mam już swoje 3 koty i psa.

Najprawdopodobniej w wyniku kociego kataru kocurek stracił oczko. Nikt mu nie pomógł,nikt nie zabrał do weterynarza,wtedy ,gdy najbardziej cierpiał...Gdy oczko pękało i ból był okrutny.
Teraz już wszystko dobrze. Dzięki ludziom wielkiego serca,Zajączek otrzymał fachową pomoc okulistyczną. Oczodół został oczyszczony i profesjonalnie zszyty. Już nie będzie z nim żadnego kłopotu. Zostało zdrowe oczko,którym Zajączek świetnie widzi i może wciąż podziwiać świat:)

Zajączek jest drobnym kotkiem. Waży 4,3kg. Ma około 1-1,5roku. Został odrobaczony i wykastrowany. Mial robione testy FIV/FELV ,które wyszły ujemnie. Miał też robione badania krwi,które są bardzo dobre. Jest zaszczepiony i posiada książeczką zdrowia.

Zajączek uwielbia głaskanie i dobre jedzonko. Nade wszystko kocha mięsko wołowe i gotowanego indyka:) Potrafi pięknie bawić się sam myszką i wędką dla kota.
Szukamy dla niego mieszkania z osiatkowanym balkonem,by nie wypadł i już zawsze był bezpieczny.
Może zamieszkać z łagodnym,uległym kotem,bo jest dość dominujący z charakteru. Może też mieszkać z łagodnym,znającym już koty psem.
Kocha głaskanie,o jedzonko upomina się zaczepiając łapką:) Najbardziej lubi leżeć na kanapie oparty o ludzkie nogi swymi pleckami:)

Osoby chcące dać Zajączkowi odpowiedzialny domek i miłość na całe życie,proszę o kontakt telefoniczny. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania ,czy rozwieję wątpliwości zdrowotne:) Podpowiem też w sprawie osiatkowania balkonu i najczęściej otwieranego okna.


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  WARSZAWA
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  w obrebie miasta
 Kontakt z tabo10 [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy