Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Agrafka- i świat przestanie być nudny!
2019-11-06 
Agrafcia przyszła na świat w okolicach czerwca 2018 roku. Przeurocza kocia dziewunia jest z niej. O błyszczącym, czarnym futerku z brązowym połyskiem. Pięknym trójkątnym pysiu ozdobionym złoto-zielonymi oczyskami. Czaruje czarnym nochalkiem, czarnymi poduszeczkami na łapkach i bystrym spojrzeniem. Jak nikt kocha ludzi i musi być blisko. Pcha się do człowieka, lubi spać obok człowieka, z człowiekiem. Lubi przesiadywanie na klacie, włazić w ramiona. Lubi memłać nasze włos. I ma za nic nasze protesty. W ogóle lubi podlizywać się czyli przyjść, wtulić się i szorstkim jęzorkiem rozdawać całuski! Lubi podstawić grzbiecik, wywalać brzucholek, łepeczek i boczki do mizianek. Choć nie zadowolona z głaskanek potrafi odmówić współpracy. A wszystko dzieje się z traktorkiem załączony na maksa. Okrutnie głośno potrafi pomrukiwać. W całym domu ją słychać! Agrafka to słodycz i ciekawość umiejscowione w jednym małym kocim dziecku. Agrafka wszędzie musi być, wszystko musi zobaczyć. Na każdy dźwięk biegnie sprawdzić co się dzieje. Zawsze jest w ruchu. Do miski jest pierwsza! Jest wielkim łakomczuchem. Co widać po jej brzuszku mocno okrągłym. Noszonym na krótkich łapinkach. Agrafcia to gaduła. Wesoła i rozbrykana. W zabawę wkłada całe swoje serce i ciałko. Dogaduje się z kocimi towarzyszami. Ale swoje zdanie wyraża jasno. Jest typem kobitki co to w kaszkę nie pozwoli sobie dmuchać!
Nie może być jedynakiem i jako jedynak nie zostanie wydana! Jest doskonałym towarzyszem dla energicznego kota. Pełnego werwy i charakternego. Co to nie obrazi się z byle przygniecenia do ziemi czy niewybrednego pomrukiwania. Bo Agrafcia to pyskacz. Wspólne polowania,ostre zapasy i ganianki są jej żywiołem. Jest cudnym Agrafciątkiem pełnym życia i energii. Wesołym i zabawnym. Przyjaznym i otwartym. Nie boi się obcych. Reaguje na imię ;)

Agrafka jest wykastrowana, zaszczepiona i odrobaczona. Testy FELV/FIV są ujemne. Ma książeczkę zdrowia. Korzysta z kuwetki i drapaka. Jak najwyższy jest najlepszy! Przy niej nudzić się nie można.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy