Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Cekinek- przez te oczy agrestowe oszalejesz ...
2019-07-08 
I niech miłość o sobie da znać. Może przyjdzie ona właśnie dziś . Możesz jeść i możesz spać ale pokochaj Cekinka i jego oczy, te oczy zielone.

Cekinek urodziła się w lipcu 2018 roku. Jest niewysokim facetem o drobnych kształtach. Jego futerko jest cudnie szaro-białe. Różowy nochalek, zgrabne nożynki, witkowaty ogonek, pękaty lekko brzuszek i te cudne oczy w drobnym pysiu. Powalające zielenią, o agrestowym odcieniu. Dopełniają całości urokliwego kota. Oczydła czasem są niezwykle mądre, czasem smutne, czasem rozbawione, niekiedy pełne prośby o głaski i tulanki. Pełne wyrazu są zawsze. Pełne koloru także. Gwiazdy Tym oczom oddały cały blask.

Cekinek jest kotem młodym i pełnym życia. Lubi się tulić, być zawsze blisko. Pięknie mruczy i aż się zachłystuje tym terkotaniem. Jest wielkim gadułą. Nie przepada jednak za braniem na ręce czy leżeniem na kolanach. Dopóki sam nie przyjdzie. Potem zawstydzony swoim postępowaniem szybko zmyka. Nie czeka grzecznie na swoją miseczkę. Włazi na blat i pcha nochal w garnek. Oby szybciej jeść dostać. Ale jest wybredny. Nie zje wszystkiego. Najlepiej lubi suche chrupać. Dogaduje się z kociastymi. W zabawie nie jest delikatny za bardzo. Wkłada w nią całego siebie. Jak szaleje, gania ... do upadłego. Najwyższy drapak nie jest przeszkodą. Kocha kartony i myszki. Z energicznym młodym rezydentem się zaprzyjaźni. Cekinek nie jest typem jedynaka.
Cekinek radzi sobie z klamkami więc należy bardzo uważać i zamykać drzwi. Pilnuje też naszych wejść i wyjść by czmychnąć między nogami. Kolejny moment do uwagi. Kocha siedzieć na osiatkowanym oknie. I wspinać się po siatce.

Koteczek jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony. Testy FELV/FIV są ujemne. Ma książeczkę zdrowia. Korzysta z kuwetki i drapaczka
Adopcja kota jest za darmo. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697 541 709 ( proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy