Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Puchatek i Pingwinek - przyjaciele z drapaka
2019-09-15 
Mimek i Fendi to wspaniały duet młodych kocurków, dobrych przyjaciół. Kociaki zaprzyjaźniły się w domu tymczasowym i byłyby szczęśliwe w nowym wspólnym domu. Mogą też znaleźć osobne domy z kotkiem potrzebującym przyjaciela.
Koty przeszły pełną obsługę, są odrobaczone, zaszczepione i wykastrowane. Nie są nosicielami wirusów FeLV/FIV.
Mimek to kocurek w wieku 1,5 roku, Fendi skończył roczek. Wzruszają opiekunkę, gdy okazują sobie czułość, przytulają się do siebie, myją wzajemnie, razem śpią. Przyjaźń trwa od początku, gdy Fendi jako maluszek trafił do domu tymczasowego, często wybierał Mimka, żeby się przytulić i zasnąć przy nim.
Mimek jest eleganckim zadbanym pingwinkiem z lśniącym futerkiem. Ma czarny płaszczyk i biały brzuszek, biały szal i uszka.
Młodszy kumpel Mimka, Fendi to czarnuszek z dłuższą sierścią i lisim ogonkiem, trafił do domu tymczasowego razem ze swoimi siostrami o podobnej urodzie. Jest wesoły, skory do zabawy, a równocześnie przymilny i słodki. Na zdjęciach z powodu długiego futerka wygląda na dużego kota, a jest podrostkiem ważącym ponad 3 kg.
Mimek ma wspaniałe relacje ze wszystkimi kotami, bardzo ich potrzebuje do wspólnych zabaw i przytulania. Dlatego szuka domu z innym przyjaznym kotem lub domu, który może go przygarnąć razem z Fendim. Mimek jest przyjazny i łagodny w stosunku do innych kotów, nie dominuje, nie jest natarczywy ani męczący. Czas burzy hormonów i szaleństw ma już za sobą, nie roznosi domu z nadmiaru energii. W stosunku do opiekunów jest niezwykle łagodny i grzeczny. Jest zupełnie pozbawiony agresji.
Fendi i jego siostrzyczka to radosne kociaki, lubią inne koty, często śpią wtulone w Mimka i kotkę opiekunki. Są cudnymi kociętami, wesołymi, śmiałymi, a przy tym przytulaśnymi i rozmruczanymi słodziakami.
Nie oddajemy pojedynczo kotów do domów, w których będą jedynakami. Wymagamy zapewnienia kotom bezpieczeństwa przez zabezpieczenie siatką balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Nie oddajemy kotów do domów z ogrodem.
Koty przebywają w małej miejscowości, ale zapewniamy transport do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 696 267 125.

Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy