Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Rude słoneczko Teoś
2019-09-14 
Teoś to bursztynowy koci chłopaczek. Futerko ma jednobarwne bez białych dodatków, co jest rzadkie u rudych kotów. Jest mięciutkie jak plusz, kocurek bardzo lubi szczotkowanie. Wdzięku dodaje mu piegowaty nosek. Teoś ma 1,5 roku, jest jeszcze dużym kocim dzieckiem.
Kocurek jest łagodny, radosny i przyjazny. Jest pieszczochem lgnącym do człowieka, mruczy słodko wdzięczny za mizianki. Ma świetny kontakt z opiekunką, której towarzyszy w codziennych zajęciach. Ale nie boi się też dzieci i obcych osób. Na pewno bez problemu odnajdzie się w nowym domu, chętnie bawi się z dziećmi.
Jest młodym, żywym, wesołym kotkiem, lubi wszystkie kocie zabawki. Jest szczęśliwy, gdy może poskakać za wędką, bawi się torem z piłeczką. Lubi kartony, zarówno do spania, jak i podgryzania. Jest towarzyski, otwarty i łagodny, bez cienia agresji. Bardzo lubi inne koty. Preferujemy dom, który może przygarnąć Teosia z jego młodszym kocim przyjacielem, kocurkiem z dłuższym włosem i lisim ogonkiem, w typie norweskich leśnych. Puchatek właśnie kończy roczek i jest niezwykłym pieszczochem.
Kociaki lubią mięso oraz suchą i mokrą karmę. Wzorowo korzystają z kuwety.
Są odrobaczone, zaszczepione i wykastrowane. Mają testy FeLV/FIV.
Szukają domu w bloku z zabezpieczonym siatką balkonem/oknem. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Zabezpieczenie balkonu/okien jest warunkiem adopcji.
Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Dowieziemy koty do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpisuję na SMS-y. Tel. 696 267 125.


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy