Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Łagodny przyjaciel dla Twojego pupila
2019-09-15 
Mimuś to elegancki pingwinek, młody 2-letni kocurek, duże kocie dziecko. W odróżnieniu od swojego brata ma białe uszka i szalik na czarnym płaszczyku.
Mimek razem z bratem i i mamą, czarną okrąglutką koteczką, przebywa w troskliwym domu tymczasowym. Cała rodzinka szuka nowych domów. Określenie, które do nich pasuje, to "dobre koty", bo są uległe, pogodne, pozbawione agresji w stosunku do ludzi i innych kotów, po prostu - dobre. Są spokojne, nie rozrabiają i nie demolują domu.
Mimek to idealny kumpel dla drugiego młodego kota. Lubi się bawić i zachęci do zabawy znudzonego jedynaka. Jest towarzyskim kotkiem, pogodnym i przyjaznym w stosunku do innych kotów. Nawet nowego kota w domu wita bardzo przyjaźnie i próbuje się zakumplować. Jest przy tym niedominujący, niemęczący dla kotów. Lubi się przytulić do kotów, często się tuli do biało-burej kotki opiekunki. Ma też rocznego kumpla, długowłosego czarnego kocurka Fendiego. Chłopaki będą wdzięczni za wspólny domek. Brat Mimka natomiast szuka domu razem ze swoją mamą, bo mamę i synka łączy wyjątkowa miłość.
W stosunku do ludzi Mimek jest bardzo łagodny, absolutnie pozbawiony agresji. Jest uległy, łatwy w obsłudze. Nigdy nie używa pazurków i ząbków w kontaktach z człowiekiem. Lubi głaskanie, wzięty na ręce jest spokojny i grzeczny, choć sam nie wpycha się na kolanka. Ma kumpli do zabawy, mamę i ciocie do przytulanek, ale w mniejszym gronie kotów na pewno bardziej zbliży się do opiekunów.
Kocurek jest zadbany, ma piękne lśniące futerko, przeszedł pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, nie jest nosicielem wirusów FeLV/FIV. Korzysta z kuwety, potrafi używać drapaczka.
Szuka domu z drugim kotkiem, bez możliwości wychodzenia, domu w bloku, z zabezpieczeniem balkonu/okna. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Kotek jest w małym mieście, ale zapewniam transport do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy