Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Hicior adopcyjny, promocje i takie tam -Peselek
2019-04-15 
Trzeba mieć farta by na schodach klatkowych spotkać przemrożonego kota. Hiciora jak ta lala. Rosły, mordziasty pysk, oczka małe i lekko zezujące, szeroki nochal, szorstkie futro, brudne łapki co były kiedyś białe. Zmarnowany życiem kot co to miał swego ludzia. Bo Pesel kocha ludzi. Czy było odwrotnie, nie wiem. Jest teraz cudnie czarny z białym podwoziem. Jest mądry. To pewnie w promocji. Wie co się dzieje w około. Co do niego się mówi. Odpowiada i sam zagaduje. To mocno dyskutujący kot. Kocha jeść. To takie tam drobiazgi co lekko kieszeń nadszarpują. Apetyt u niego jest pewnikiem. Lubi leżeć na kolanach. Odkrywa ,że umie mruczeć. Lubi wsadzić nos wszędzie gdzie nie trzeba. Ostatnio odkrył jaką przyjemnością jest zabawa. Najlepsza to pogonienie zadka innego kota. Wszystko robi głośno, z przytupem. Z buksowaniem łapek po panelach i dzikimi skokami. Tak, tak...taki "staruszek" potrafi bawić się jak kociak. Lubi spać na fotelach, grzać się w słońcu padającym z okien, pchać się do łóżka i wyciągać zmarnowane ciałko z widocznym zadowoleniem. Docenia wygodę, pełną miskę i dostępne zawsze rączki do głasków. Nie przepada za kocim towarzystwem. Doskonale nadaje się na jedynaka. I taki będzie najszczęśliwszy. Ma apetyt i nie wybrzydza za bardzo. Jest kochanym facetem , typem macho co to udaje, że nie zależy mu na okazywanych mu względach. Takim co to nie lubi jak go się rozpieszcza.

Jest kastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy FeLV/FIV są ujemne- ma ks.zdrowia. Szacunkowo urodził się w listopadzie 2015 roku.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy