Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Długowłose roczne przytulaczki po serwisie wet.
2019-07-14 
Dwójka rodzeństwa, dziewczynka i chłopak szuka najlepszych domów. Kociaki urodziły się na początku maja 2018r. W maju kończą roczek.
Mają przedłużoną sierść, lisie ogonki, są trochę w typie kotów norweskich leśnych, ale nie będą wielkimi kotami. Futerko nie wymaga specjalnej pielęgnacji.
Oprócz urody mają cudowne charaktery. Są śmiałe, bardzo kontaktowe i przytulaśne. Jako maleństwa zostały znalezione na wsi, gdzie próbowały sobie radzić bez mamy. Od początku były oswojone, bardzo zaradne i wesołe.
Aktualnie są już odrobaczone, zaszczepione i wykastrowane, zrobiono też test FeLV/FIV.
Kocięta są pogodne i przemiłe, chętne do zabawy. Jako maluchy były bardzo żywe. Wraz z dojrzewaniem stały się grzeczne i spokojniejsze. Mają świetny kontakt z opiekunką, lubią pieszczoty, pchają się na kolanka i słodko mruczą. Pokazują, gdy chcą wyjść na balkon lub chcą coś zjeść.
Kocięta mają wspaniały kontakt ze sobą i innymi kotami w domu. Nie bierzemy pod uwagę domów, w których byłyby jedynakami. Mogą znaleźć dom we dwójkę lub z innym kotem z domu tymczasowego, ewentualnie dom, w którym jest już kot potrzebujący towarzysza.
Szukają wyłącznie domu w bloku z zapewnieniem bezpieczeństwa przez osiatkowanie balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń.
Nie oddajemy kociąt do domów z ogrodem.
Kociaki znajdują się w małym mieście, ale zapewniamy przewiezienie do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpowiadam na SMSy. Tel. 696 267 125.


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  rozne
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy