Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Uzi- urokliwy, nieśmiały buraś co miłości szuka!
2019-02-10 
Uzinek to ślicznie umaszczony koteczek. Jego futerko jest bure z ciemnymi plamkami ze stalowym nalotem. Urody dodaje mu figura modela, zgrabne łapki i tygrysie podwozie. Jest wysokim kocurkiem. Urodził się w kwietniu w 2018 roku.
Uzi jest jeszcze kocim dzieckiem. Wyrośniętym ale dzieckiem. Bardzo jako malec chorował i pamiątką jest mniejsze prawe oczko. W niczym mu to nie zawadza. NIC nie trzeba przy nim robić!
Uzisiek ma fajny charakter. Słodki, łagodny, ale i deczko nieśmiały. Z drugiej strony jest ciekawski, bystry i wszędobylski. Lgnie do ludzi bardzo. A głaskanie, ocieranie się sprawia mu ogromną przyjemność. Jednak wszystko odbywa się na jego zasadach. To on decyduje kiedy podstawi grzbiecik do głaskania. A wtedy z zadowolenia aż przymyka oczka i mruczy z wielką przyjemnością. Jest rozluźniony i zadowolony. Nie unika ręki człowieka gdy ta chce go dotknąć. Jest lekko lękliwy i nie zawsze może zapanować nad swym odruchem zwiania .Jednak nigdy nie syknie, nie wyciągnie łapek, nie drapnie. Kocha wszelkie pudła, drapaczki i budki. Tam czuje się bezpiecznie i spokojnie.
W swym domu, wśród kochających ludzi rozkwitnie i uwierzy ,że nic złego go nie spotka. Takiego domku mu szukamy. Co pokocha nieśmiałka i da mu miłość.
Uzinek doskonale dogaduje się z kocimi towarzyszami. Szczególnie dobrze dogaduje się ze starszymi kocimi facetami i nie facetami! Nie zraża się ich powarkiwaniem i opędzaniem. Jest zgodny, towarzyski, zabawowy. Śpi z nami na kołderce, na człowieku, włazi by rozdawać buziaki. Ma apetyt. Jest dobrze ułożonym i grzecznym młodym facetem.

Uzi korzysta z kuwety ze żwirem bentonitowym. Wie co to drapaczek. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczany - ma ks. zdrowia. Testy FELV/FIV są ujemne. Jako jedynak nie będzie wydany!

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl
Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy