Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Wrażliwa, delikatna Fela żyje w strachu
2019-02-15 
Delikatna, wrażliwa koteczka prosi o nowe życie. Czeka na opiekuna o wielkim sercu. Fela ma ok. 2-3 lat, wygląda jak kociak, krucha, drobna, słodkie chucherko. Mieszka w domu, w którym niezaradna opiekunka ma pod opieką kilka kotów. Koty mają stałą pomoc, ale jedyną naprawdę skuteczną pomocą jest znalezienie im nowych domów.
Łagodna Fela jest zastraszona przez inne energiczne koty, które jej dokuczają, przepędzają... Koteczka ustępuje, ucieka, ciągle kryje się przed nimi w niedostępnych miejscach. Żyje w ciągłym strachu, chowając się przed zaczepnymi kotami. Bardzo potrzebuje spokojnego domu i kochającego opiekuna.
Jest wrażliwa i będzie wymagała chwili cierpliwości, żeby poczuć się bezpiecznie w nowym domu. Odpłaci za to opiekunowi całym serduszkiem.
Fela jest odrobaczona i wysterylizowana. Korzysta z kuwety.
Jest nosicielką wirusa FeLV, który może się przenosić wyłącznie na koty, nie jest groźny dla ludzi i innych gatunków. Fela nie ma objawów choroby, może być bezobjawową nosicielką wirusa jeszcze długie lata. Szuka domu jako kocia jedynaczka lub z innym kotem nosicielem wirusa.
W obecnym domu jedynym przyjacielem Feli jest bury kocurek Maciuś, również nosiciel FeLV. Zdajemy sobie sprawę, że wspólny dom dla Feli i Maciusia to marzenie ściętej głowy, dlatego szukamy domów, które mogą zapewnić dobrą opiekę choć jednemu kotu.
Nie uratujemy świata, ale możemy zmienić świat i życie jednej czującej istoty.
Fela szuka bezpiecznego domu w bloku, bez wypuszczania.
Przebywa w małej miejscowości, ale zapewnimy transport do Warszawy lub Krakowa, ew. innych miast.
Proszę o kontakt telefoniczny, 665 168 122.


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kotka
 Miasto:  Kraków
 Wojewodztwo:  malopolskie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy