Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 2urocze niedźwiadki Bunia i Maciuś ogrom kociej miłości
2019-05-26 
Bunia i Maciuś
Dwa przeurocze buraski, którym zawalił się świat. Umarł ich Pan a rodzina ich nie chciała. Trafiły do fundacji i choć w naszej fundacji panują warunki prawie domowe, dla takich kotów to trauma. Mimo wszystko jakoś sobie radziły, wystraszone, trochę odizolowane….
Bunię pokochałam od pierwszej chwili, gdy ją zobaczyłam. I obiecałam kiedyś dać jej dom – stały. Nadeszła taka chwila, że w końcu koty wzięłam. Myślałam, że będę ich ostatnią przystanią…. niestety……. jest u mnie już zbyt dużo kotów….
A okazało się, że Maciek toleruje tylko Bunie i młodą zwariowaną kotkę, która ma go daleko gdzieś….
Niestety reszta moich kotek jest po przejściach, a Maciek słabsze koty terroryzuje. Moje koty żyją od pół roku w strachu. Dlatego zdecydowałam, że moje ukochane burasy muszą znaleźć inny dom.

Maciek jest przecudownym strasznie łagodnym do ludzi kotem. Uwielbia leżeć na kolanach i być głaskany. Śpi oczywiście w łóżku blisko człowieka, ewentualnie przytula się do Buni.
Ma niespożytą energię, trzeba koniecznie bawić się z nim najlepiej wędką, uwielbia polować na różne piórka. Ponieważ lubi jeść trzeba uważać na jego „linię” więc zabawa jest konieczna.
Bunia potrzebuje trochę czasu, żeby się otworzyć, ale jest również niezwykle miziastą kotką.
Mimo, że ma kilka lat również uwielbia się bawić i biegać za sznureczkiem jak młode kocię. Co również jest u niej wskazane ze względu na rozmiary…..
Bunia jest towarzyszką w kuchni we wszystkim. Uwielbia siedzieć na blacie w kuchni i ja jej tego nie zabraniam. Wcześniej nazywała się Stoliczek gdyż całe życie towarzyszyła swemu panu przy posiłkach siedzą na stoliku i to jej zostało.
Głośno domaga się jedzenia a jak zobaczy ser żółty gotowa jest porwać go z ust
Bunia ma ok 5-6 lat, Maciek 3-4.
To koty niewychodzące. Szczepione, odrobaczone, oczywiście po sterylizacji i kastracji.
Śpią w łóżku, wskakują na meble, jak to koty. Maciuś boi sie psów.
Sumując – koty bardzo grzeczne, łagodne, korzystają z kuwety, póki co zdrowe, do oddania razem. Ostatecznością jest oddanie Maćka do jakiegoś młodego bardzo odważnego kota. Bunia wtedy mogłaby zostać.
Koty nie lubią podróżować więc jeśli miałyby jechać dalej musi być to przemyślana decyzja.
Ponieważ serce mi krwawi na myśl, że muszę ich oddać będę chciała mieć kontakt z nowym domem.
Proszę dzwonić po 18.
507 507 340

Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  rozne
 Miasto:  Stalowa Wola
 Wojewodztwo:  podkarpackie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z velvet [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy