Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Młoda, łagodna brunetka i synkowie
2019-06-19 
Daszeńka to młoda, 2-letnia koteczka, nieduża brunetka o przytulaśnych okrągłych kształtach z okrągłą główką jak u kotów brytyjskich. Ma mały biały żabocik pod szyją.
Kotka szuka opiekunów, którzy mogą przygarnąć dwa koty z domu tymczasowego, bo łączy ją wyjątkowa miłość z jej synkiem Pikselkiem. Taki dwupaczek, to idealny duet kochających się kotów. Piksel to pingwinek w czarnym płaszczyku, jego brat. Mimek ma białe uszka i biały szalik na płaszczyku. Mimek nie jest tak związany z mamą, zaprzyjaźnił się z innymi kotami opiekunki, a najbardziej - z biało-burą kotką. Mimek szuka domu, w którym jest już miły kot potrzebujący przyjaciela.
Kocia rodzinka trafiła w lecie 2017r. do domu tymczasowego, w którym zadbano o jej pełną obsługę, jest odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana. Testy FeLV/FIV są ujemne, koty nie są nosicielami kocich wirusów. Są zdrowe, zadbane, mają mięciutkie lśniące futerka.
Wzorowo korzystają z kuwety.. Nauczyły się też używać drapaka, nie niszczą mebli.
Daszeńka jest łagodną koteczką, nie przejawia cienia agresji. Wspaniale dogaduje się z kotami tymczasowych opiekunów, tak samo przyjaźnie wita nowego kota w domu. Nie przejawia wrogości, nie dominuje, nie jest zaczepna. Jest łagodna i przyjazna w stosunku do kotów.
Sama bardzo lubi się bawić, jest jeszcze młodziutka i radosna.
Jest także delikatna i łagodna w stosunku do opiekunów. Pozwala na wszelkie zabiegi, nigdy nie używa pazurków ani ząbków w obronie. Na rękach jest spokojna, głaskana mruczy jak traktorek.
Tak samo wychowała swoje dzieci, które są bardzo łagodne i przyjazne.
Nie oddajemy kotów na jedynaków w nowym domu.
Koty szukają domów w bloku, które zapewnią im bezpieczeństwo przez zabezpieczenie balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Koty nie wychodzą na zewnątrz i nie bierzemy pod uwagę domów z ogródkiem.
Koty są w małym mieście, ale zapewniamy przewóz do Warszawy lub Łodzi. Kontakt 609 559 862.

Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  rozne
 Miasto:  Łódź
 Wojewodztwo:  lódzkie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy