Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Młoda brunetka i synek, wielka kocia miłość
2020-01-22 
Daszeńka to młoda, 2,5-roczna koteczka, nieduża brunetka o przytulaśnych okrągłych kształtach z okrągłą główką jak u kotów brytyjskich. Ma mały biały żabocik pod szyją.
Kotka szuka opiekunów, którzy mogą przygarnąć dwa koty z domu tymczasowego, bo łączy ją wyjątkowa miłość z jej 2-letnim synkiem Pikselkiem. Taki dwupaczek, to idealny duet kochających się kotów. Piksel to pingwinek z białym brzuszkiem i czarnym płaszczykiem. Mamę i synka łączy wyjątkowa miłość. Koty są niemal nierozłączne, okazują sobie miłość każdym gestem. Razem śpią przytulone do siebie, myją się wzajemnie.
Kocia rodzinka trafiła w lecie 2017r. do domu tymczasowego, w którym zadbano o jej pełną obsługę, jest odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana. Testy FeLV/FIV są ujemne, koty nie są nosicielami kocich wirusów. Są zdrowe, zadbane, mają mięciutkie lśniące futerka.
Wzorowo korzystają z kuwety. Nauczyły się też używać drapaka, nie niszczą mebli.
Daszeńka jest łagodną koteczką, nie przejawia cienia agresji. Wspaniale dogaduje się z kotami tymczasowych opiekunów, tak samo przyjaźnie wita nowego kota w domu. Nie przejawia wrogości, nie dominuje, nie jest zaczepna. Jest łagodna i przyjazna w stosunku do kotów.
Sama bardzo lubi się bawić, jest jeszcze młodziutka i radosna.
Jest także delikatna i łagodna w stosunku do opiekunów. Pozwala na wszelkie zabiegi, nigdy nie używa pazurków ani ząbków w obronie. Na rękach jest spokojna, głaskana mruczy jak traktorek.
Tak samo wychowała swoje dzieci, które są bardzo łagodne i przyjazne. Absolutnie pozbawione agresji, uległe i przyjazne zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych kotów.
Koty szukają wspólnego domu, który zapewni im bezpieczeństwo przez zabezpieczenie balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Koty nie wychodzą na zewnątrz i nie bierzemy pod uwagę domów z ogródkiem.
Koty są w małym mieście, ale zapewniamy przewóz do Warszawy lub Łodzi. Kontakt 609 559 862.

Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  rozne
 Miasto:  Łódź
 Wojewodztwo:  lódzkie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy