Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Łagodny miś Mimek 2 lata
2019-09-15 
Mimek to młody 2-letni kocurek. Spory z niego miś, choć nie jest tłuściochem. Jest eleganckim, zadbanym pingwinkiem z lśniącym futerkiem. Ma czarny płaszczyk, biały szal i białe uszka. Różni się tym od swojego brata Piksela z czarnymi uszkami. Oba chłopaki szukają nowych opiekunów.
Mimek przebywa w domu tymczasowym razem ze swoim bratem. Do towarzystwa ma też koty opiekunki, które bardzo lubi. Lubi też szczególnie długowłosego czarnego kumpla Fendiego. Chłopaki chętnie znajdą wspólny domek.
Mimek ma wspaniałe relacje ze wszystkimi kotami, bardzo ich potrzebuje do wspólnych zabaw i przytulania. Dlatego szuka domu z innym przyjaznym kotem lub domu, który może go przygarnąć razem z Fendim. Mimek jest przyjazny i łagodny w stosunku do innych kotów, nie dominuje, nie jest męczący.
Mimuś jest radosnym młodzieńcem lubiącym zabawę, korzysta ze wszystkich kocich zabawek. Czas burzy hormonów i szaleństw ma już za sobą, nie roznosi domu z nadmiaru energii.
W stosunku do opiekunów jest łagodny i grzeczny. Jest zupełnie pozbawiony agresji.
Mimek szuka domu z kocim towarzystwem. Wymagamy zapewnienia bezpieczeństwa przez zabezpieczenie balkonu ew. okna. Nie oddajemy kotów do domów z ogrodem.
Kotek przebywa w małej miejscowości, ale zapewniamy transport do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Łódź
 Wojewodztwo:  lódzkie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy