Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Kocham dzieci, koty i cały świat
2018-09-22 
Maczuś to tygrysek o wielkim serduszku. I choć w życiu ma ciągle pod górkę, to kocha ludzi i ufa im mimo wszystko. Ostatnio stracił dom z powodu nieodpowiedzialności opiekunki, która planując wyjazd, nie przewidziała w nim kota. Maczuś jest awaryjnie w domu tymczasowym w Warszawie, w którym nie może pozostać na stałe. Nową opiekunkę obdarzył znów miłością i zaufaniem. To kotek, który nie pamięta złych doświadczeń, kocha ludzi, choć ciągle nie spotkał tych, którzy jego pokochają na całe życie.
Maczuś to młody 2-3 letni kocurek, uroczy tygrysek, niestety chwilowo nie mamy dobrych zdjęć.
Maczuś to ideał kota, którego możemy polecić nawet rodzinie z dziećmi. Kocurek świetnie się odnajduje w towarzystwie dzieci, jest bardzo łagodny, zupełnie pozbawiony agresji. Jest wielkim miziakiem, lgnie do ludzi, przychodzi na kolanka, wystawia brzusio do głaskania, lubi spać w łóżku. Jest skory do zabawy, ale bez szaleństw i roznoszenia domu z nadmiaru energii. Przebywa w towarzystwie innych kotów, z którymi idealnie się dogaduje. Jest łagodny i przyjazny w stosunku do kotów. Byłby doskonałym towarzyszem dla drugiego kota. Nie jest to warunkiem adopcji, bo jednak człowiek i jego bliskość jest na pierwszym miejscu. Maczuś szuka opiekuna, który już nie zawiedzie jego zaufania.
Kocurek jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma zrobione testy Felv/FiV. Wzorowo korzysta z kuwety.
Szuka dobrego, bezpiecznego domu. Jest kotem niewychodzącym, nie bierzemy pod uwagę domów z możliwością wypuszczania kota.
Maczusia można poznać osobiście w domu tymczasowym w Warszawie.
Proszę o kontakt telefoniczny, 665 168 122.


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy