Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Zazu - ognistorudy kot z charakterem
2018-08-10 
Zazu. Żywiołowy, temperamenty, bezkompromisowy. Ognisty w każdym calu - w pięknym rudym futrze, w oczach, w charakterze. Przygoda z nim, wspólne życie z nim - bez wątpienia też przyprawione będzie odrobiną chili.
To kot, którego czasem nękają jakieś duchy przeszłości; nie wiemy co przeżył, ale postanowił być w życiu twardym, niezależnym Panem Kotem, który niezbyt chętnie i niezbyt łatwo dopuszcza ludzi głębiej do serca. Bywa trudny. Jak zbuntowany nastolatek, który walczy z całym światem i nikogo nie potrzebuje. Czasem będzie tupał nogą, czasem krzyczał, a czasem zaszywał się w ciemnym zakamarku, zamknięty w sobie, zły... zagubiony. Tak, to ten typ twardziela, który zewnętrznie przybrał kolczasty płaszcz, ale wewnątrz kurczowo trzyma się nadziei, że wszystko się ułoży i że ktoś go pokocha. Mimo wszystko. Rozgryzie, zrozumie i będzie. A może wtedy pęknie ta skrzętnie budowana skorupa? Zazu to kot z mocnym charakterem. Nieprzewidywalnym i tajemniczym. W klatce był bardzo nerwowy, potrafił podrapać i pokazać zęby. Na wybiegu trochę się uspokoił, być może potrzebował czasu by pogodzić się z losem. Tutaj daje się głaskać, brać na ręce, jest zaciekawiony człowiekiem, próbuje nawiązać kontakt, zagaduje, patrzy w oczy jakby miał w nich znaleźć jakąś podpowiedź dla siebie. Trzeba jednak nauczyć się go, poznać dobrze, rozszyfrować, by móc się z nim zaprzyjaźnić. Jego postępy poczynione w ostatnim czasie to taka upuszczona rękawiczka - on daje szansę, ale ty musisz podjąć wyzwanie! Pokochaj Zazu. Ognistego złośnika, który - kto wie - być może okaże się Twoim najwspanialszym, a przy tym najbardziej fascynującym przyjacielem. Dopraw swoje życie nutką chili! Kot z charakterem czeka na prawdziwego kociarza!
Zazu ma około 2 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany, przetestowany pod kątem FELV i FIV. To raczej typ kociego jedynaka. Przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach przy ulicy MIlowickiej 1b, jego numer to K138/18. Tylko do doświadczonego domu.
Kontakt w sprawie adopcji: 889 771 107 / niekochane@gmail.com

Zazu w pigułce:
Wiek: 2 lata
Szczepienie, kastracja, czip: Tak
Testy FeLV/FIV: negatywne
Inne koty: raczej typ jedynaka
Inne zwierzęta: dom raczej bez innych zwierząt
Małe dzieci: odradzamy


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Katowice
 Wojewodztwo:  slaskie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Misia. [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy