Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Wiedźma - wróżka na emeryturze
2018-08-09 
"Cześć, wołają na mnie Wiedźma, bo jestem czarna i mam zaćmę na oczku. Ale ja jestem raczej dobrą wróżką, choć może lata już nie te, by pląsać po mieszkaniu i czarować gości. Mam 16 lat i lubię spokój i wygodę. Miałam szczęśliwe życie - byłam kochana i przytulana - nadal bardzo to lubię i tęsknię za bliskością człowieka. Moja pani jednak umarła, a ja trafiłam do dziwnego miejsca, pełnego innych kotów. Niewiele już mam przed sobą, ale marzę o tym, by spędzić ten czas u boku kochającego człowieka. Jeśli chciałbyś niemłodą, ale przemiłą kocią przyjaciółkę - przyjedź do Łodzi - a ja ofiaruję Ci serce i miłość do końca moich dni..."
Wiedźma ma 16 lat i nieprzebrane pokłady miłości do człowieka. Miałaby w kieszeni wygraną w konkursie na najgorzej dobrane kocie imię - o ile taki konkurs kiedykolwiek by się pojawił. Jest gadatliwa, przymilna i słodka. Ma 16 lat i potrzebuje spokojnej przystani na resztę swoich dni - przystani, w której nie zabraknie jej rąk do głaskania, spokoju i ciepłego, miękkiego posłanka na parapecie.
Wiedźma jest zdrowa, ma dobre wyniki krwi, jest zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. To prawdziwy koci anioł, choć w czarnym futerku i z leciutką nadwagą ;) Kocie cudo. W sprawie adopcji piszcie na adres: aneta.kotylion@viva.org.pl


Info
 Wiek:  kilkuletni
 Plec:  kotka
 Miasto:  Łódź
 Wojewodztwo:  lódzkie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Sis [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy