Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Kochające się kotki, mama i synek
2020-01-22 
Daszeńka to młodziutka ok. 2-letnia koteczka o czarnym futerku z białym żabocikiem. Jest mała, ale okrąglutka. Słodka czarna kuleczka z okrągłą główką w typie brytyjczyka.
Urodziła swoje dzieci, gdy miała niewiele ponad pół roku. Cała rodzinka znalazła troskliwy dom tymczasowy, gdzie kociaki wyrosły na piękne i zdrowe kotki. Marzymy o wspólnym domu dla Daszki i jej synka Pikselka, uroczego pingwinka w czarnym płaszczyku. Piksel ma ok. 1,5 roku.
Daszeńka to wspaniała kocia mama, dbała o swoje dzieci zarówno na wolności, jak i potem w domu. Nauczyła je miłości i łagodności. Cała rodzinka ma wspaniałe relacje ze sobą i kotami opiekunki. Nawet nowego kota w domu przyjmują przyjaźnie, ośmielają i zachęcają do zabawy.
Daszeńka na wolności, zanim urodziła kocięta, łasiła się do ludzi, lubiła być brana na ręce, przybiegała na wołanie. Potem została mądrą, troskliwą mamą, zajętą głównie kociętami. Jest przy tym bardzo łagodna i uległa. Lubi głaskanie, bez problemu pozwala na wszelkie zabiegi. Jest jeszcze młodą, radosną kotką, która lubi się bawić. Potrafi nawet sama przez godzinę bawić się kocim torem, a dla wędki od razu porzuci sen i inne zajęcia. Daszka lubi inne koty, ale wyjątkową miłością pokochała swojego synka, Pikselka. Pikselek wzajemnie kocha mamę. Mama i synek zwykle trzymają się razem, wzajemnie się myją, przytulają. Ze wszystkimi żyją w idealnej zgodzie, ale z nikim nie są związane tak jak ze sobą. Nie mam serca ich rozdzielać, ich miłość zasługuje na wspólny, ciepły kącik.
Pikselek jak mama ma przemiły charakter, jest delikatny, łagodny, spokojny. Nowy opiekun zyska parę przemiłych, kochających się kotów.
Koty są po pełnej obsłudze weterynaryjnej, odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane, mają zrobione testy FeLV/FIV. Korzystają z kuwety. Używają drapaczka.
Szukają domu bez możliwości wychodzenia, w bloku, z zabezpieczonym balkonem/oknem. Nie oddaję kotów do domów w ogrodem bez specjalnych zabezpieczeń typu woliera.
Koty przebywają w małym mieście, ale zapewniam transport do Warszawy i Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.

Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  rozne
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy