Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Alma
2019-12-03 
Alma ma około siedmiu miesięcy, jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. Chociaż urodziła się w stadzie kotów wolnożyjących, jest bardzo ciekawa naszego — ludzkiego świata. Złapana została z zamiarem wypuszczenia po sterylizacji, bo większość dzikich kotów nie daje się oswoić i przeżywają ogromny stres w zamknięciu, a tym bardziej w obecności człowieka.

Lecz nasza mała Alma okazała się marnym dzikusem. Jest ciekawska, wszędobylska i towarzyska. Krąży w pobliżu podczas naszych codziennych zajęć w Fundacji, bacznie obserwuje krzątaninę, podbiega, sprawdza jak pachnie mokry mop albo kupka zmiecionych kłaczków, po czym szybciutko wraca na swoją pozycję przy zielonym fotelu. Uwielbia zabawy z wędką, niecierpliwi się, gdy my tylko sprzątamy i sprzątamy. Wyskoki pod sufit, salta i piruety w pogoni z przynętą to dla niej pestka i ogromna przyjemność. Po intensywnej zabawie kicia dyszy jak piesek, a jej różowy nosek — różowieje jeszcze bardziej.

Kociczka dość szybko zorientowała się, że głaskanie nie boli, a nawet jest miłe, ale jest jeszcze zbyt nieśmiała, by trącić wielkoluda łapką, czy nadstawić uszko. To ciągle my musimy zabiegać o jej względy i cichutkie mormorando. Alma jest kotkiem kontaktowym i ugodowym. Nie odpowiada na zaczepki pozostałych lokatorów Fundacji — jej taktyką są ciągle trzy kroki w tył.

Szukamy dla niej bezpiecznego domu i przyjaciela, który będzie lubił zabawy z wędką, co najmniej tak, jak ona. Jesteśmy pewni że w stabilnym otoczeniu Alma otworzy się jeszcze bardziej, szybko zapomni co to pusty brzuszek, czy strach przed człowiekiem i stanie się zwyczajnym, kocim przytulaskiem.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl, lub pod numerami: Aga — 604 268 143, Magda — 509 581 758.


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kotka
 Miasto:  Łódź
 Wojewodztwo:  lódzkie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Przytul Kota [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy