Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Spokojna, delikatna Basia 2 lata
2018-08-15 
Basia to malutka koteczka o okrągłych kształtach, słodka kuleczka z wielkimi bursztynowymi oczkami. Ma ok. 2 lat. Tułała się po wsi, ale zgarnięta do sterylizacji okazała się łagodną istotą, która powinna mieć własny kochający dom.
Przebywa w domu tymczasowym, w którym nie może się czuć komfortowo otoczona gromadką żywiołowych młodych kociaków i psów. Lubi inne koty, często śpi przytulona do któregoś kotka, myje go, matkuje, ale ceni też spokój, a dom tymczasowy to kocie przedszkole.
Basia to bardzo wrażliwa koteczka, wyjątkowo spokojna, powolna i bardzo łagodna. Taka kocia ciapa, ostatnia w grupie. Basia wszystkim ustępuje, schodzi z drogi, do miski z jedzeniem podchodzi ostatnia. Toleruje psy, ale raczej je omija. Jest grzeczna, spokojna, niczego nie niszczy.
Lubi pieszczoty, ale się nie narzuca, stara się jakby nie przeszkadzać opiekunom. Jest bardzo delikatna i wrażliwa. Zupełnie pozbawiona agresji, nie potrafi się bronić. Wystraszona chowa główkę jak struś. Potrzebuje dorosłych opiekunów i spokojnego domu bez dzieci. Może mieć towarzystwo łagodnego kota.
Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma testy FeLV/FIV.
Basia przebywa w małej miejscowości, ale pomożemy w transporcie do Krakowa lub Warszawy. Nie bierzemy pod uwagę domów dla kotów wychodzących.
Proszę o kontakt telefoniczny, 696 267 125.


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy