Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Kocur i Zuza pilnie szukają nowego domu!
2018-06-14 
Z bólem serca poszukujemy nowego domu dla naszych futrzastych domowników – Kocura i Zuzy. Powodem tej decyzji jest zdrowie naszych dzieci i przez ostatnie miesiące zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, żeby upewnić się, czy ten krok jest konieczny. Niestety jest… Sytuacja zaostrza się z każdym miesiącem :(
Tak więc przedstawiam Wam pewnego kociego dżentelmena i kocią damę. Kocur, biało-rudy, ma 14 lat i jest największym przytulakiem pod słońcem. Gdyby mógł – nie schodziłby z ludzkich kolan a nocą nie wychodził z łóżka. Zuza, ciemnoszara, ma 11 lat i jest nieco bardziej nieśmiała. Zdobyć jej zaufanie nie jest tak łatwo, ale gdy to się już stanie, jest ono bezgraniczne. Zupełnie nie widać po nich ich wieku. Jak wszystkie koty dużo śpią, ale także chętnie bawią się i biegają.

Oba koty wychowałam od małej puchatej kuleczki. Są nauczone wszystkiego, co potrzebne, żeby nie sprawiały w domu większych problemów. Raczej spokojne, choć po jedzeniu potrafią poszaleć z nadmiaru energii :) Umieją i raczej lubią podróżować, dobrze znoszą konieczne zabiegi pielęgnacyjne, zwykle rozumieją większość tego, co się do nich mówi. W stosunku do dzieci są bez zarzutu. Zuza raczej ich unika ale Kocur da zrobić ze sobą niemal wszystko, byle tylko załapać się na tarmoszenie i mizianie przez małe rączki. Nie szkodzi im też dłuższe pozostawanie samotnie w domu, gdyż stanowią dla siebie wzajemnie towarzystwo – nadają się więc też dla osoby mieszkającej samodzielnie i zapewnią jej wspaniałe towarzystwo. Wysterylizowane w młodości. Są niewychodzące i najlepiej, żeby tak zostało, choć to nie jest warunek konieczny. No i są nierozłączne, nie dopuszczamy myśli o adopcji każdego z osobna, bo po 11 latach razem zwyczajnie mogą tego nie przetrwać (zwłaszcza delikatna Zuza).

Proszę, pomóżcie nam znaleźć dla nich dobry dom i czułych, odpowiedzialnych opiekunów. To bardzo trudna dla nas sytuacja, ale chcemy zrobić wszystko, żeby dożyły swoich lat w dobrym domu i wśród przyjaznych ludzi. One potrafią się odwdzięczyć kocią miłością i przywiązaniem a ten, kto je adoptuje, zyska szczęście i dobrą energię emitowaną każdego dnia równo z częstotliwością kociego mruczenia.

Kontakt: 600 597 761 (Ida)

Kocur Zuza Zuza Kocur

Info
 Wiek:  starszy
 Plec:  rozne
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  w obrebie miasta
 Kontakt z nameida [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy