Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Bajka o brzydkim kaciątku!
2020-09-13 
Abnegat to obecnie siedem i pół kilosa srebrno-białego kota. Młody jest bo urodził się w 2014 roku.
Znaleziony w lutym 2017 roku w wykuszu okna piwnicznego podczas mrozu. Brudny, chory, wychudzony i trzęsący się z zimna. Zaśliniony i niezbyt ładnie pachnący. Brzydkie, bardzo brzydkie kaciątko!
Teraz to wypasiony facet. Dosłownie. Futro odzyskało blask i kolor. Kosteczki przykryły się solidną porcją tłuszczu. Zdrówko się poprawiło. A oczy nabrały blasku. I bystrości. Śliczne, bardzo śliczne kaciątko się zrobiło. Przystojniak jakich mało!
Abnegat to charakterny kot jest. Ma swoje zdania. Wyrobione ciężkim życiem na tzw wolności. Jeśli na coś nie ma ochoty to nie zmusi się go. To nie jest narączkowy kot. Jednak pracuje nad sobą. Bardziej otwarty jest na męską część rodziny. Kocha życie w bezpiecznym domu i nie w głowie mu wychodzenie. Odkrył urok kolan. Trudno go spędzić z nich. Odkrył niedawno, że wylegiwanie się na kołderce łóżkowej jest przyjemne. A dopiero co odkrył ,że leżenie na kołderce przykrywającej piersiochy ludziowe jest fajne. Danie buziaka i mruczenie wprost w nos. Jego cel to leżenie, jedzenie, mruczenie, machnięcie czasem łapcią by kulkę potoczyć. Doskonale rozumie co się do niego mówi. Czeka na kontakt wzrokowy, klepnięcie w poduszkę by biegusiem się zameldować. Nie łazi po blatach i nie grzebie w garnkach. Nie płoszy się przy obcych i jak mu pasuje to , bez pytanek, pcha się na ludzia. Nie wybrzydza przy jedzeniu.

Abiś nie przepada za kocimi towarzyszami. Będąc jedynakiem nie zmartwi się. Choć z jednym, spokojnym kotem powinien się dogadać. Abnegat nie nadaje się do dzieci. To nie jest typ spolegliwego miziaka. Daje wyraźne znaki ostrzegawcze gdy coś mu nie pasuje. Potrafi złapać paszczęką w geście nie zadowolenia. Nie groźnie tylko ostrzegawczo. Jest spokojnym na ogół kotem nie czyniącym zniszczeń. Do tego super przystojnym. Szuka domu co zakończy szczęśliwie jego kaciątkową bajkę. Który uszanuje jego niezależność i pokocha takim jakim jest.

Jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. Testy FeLV i FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia. Pięknie korzysta z kuwetki. Drapaki też zna. Mebli nie rusza.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Szukamy domu nie wychodzącego z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Lub domu z możliwością wyjścia w bezpiecznej okolicy. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. A rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697-541-709 (po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy